Letenky Aer Lingus: levné a online letenky od Aer Lingus

AerLingus je nízkonákladovka z Irska, který však jako běžná letecká společnost brázdí evropské nebe již od roku 1936. V roce 2007 AerLingus vystoupil z leteckého uskupení Oneworld a přeměnil ze z plnohodnotného leteckého přepravce na nízkonákladovku.

Aktuálně si můžete s AerLingus zaletět z Prahy do Dublinu.

Aktuální články a letenky Aer Lingus

Letenky Aerlingus.com: do Dublinu již od 1182 Kč

Chystáte se vyrazit letecky do Irska, konkrétně do Dublinu? Pak asi uzrála doba, abyste si zakoupily letenky AerLingus.com.

Právě nyní totiž máte šanci, zakoupit letenky do irského Dublinu od 1182 Kč. Rezervaci je zapotřebí učinit do 5. dubna 2010. Dejte si však pozor, zmíněné akční letenky AerLingus.com neobsahují některé taxy, takže si nakonec možná i připlatíte.

Aer Lingus – nejtišší aerolinie v Manchesteru

Aer Lingus byl počátkem března oceněn jako „Nejlepší letecká společnost ve Velké Británii a Irsku“, a to v rámci „Skyliners´ Awards“ udílených letištěm v Manchesteru. Cenu Aer Lingus dostaly jako nejtišší dopravce, který na manchesterské letiště létá. Letiště uděluje tato ocenění již osm let leteckým dopravcům, kteří během startu důsledně dodržují přesně dané trasy známé jako preferované hlukové koridory, a tím snižují hlukovou zátěž obyvatel v okolí letiště.

Aer Lingus počátkem listopadu ruší spoj Praha – Cork

Letecká společnost Aer Lingus ukončí k 2. listopadu 2008 provoz svého letu z irského Corku do Prahy a zpět. Aer Lingus od tohoto data bude z pražské Ruzyně odbavovat již pouze jeden spoj a to každodenní let do Dublinu.

Aer Lingus slaví 5. výročí v ČR

Letecká společnost Aer Lingus letos slaví 5. výročí od začátku provozu přímé linky Praha – Dublin. První letao typu Boeing 737 s charakteristickým trojlístkem přistálo na pražském ruzyňském letišti dne 27. října 2002. Aer Lingus začal s frekvencí 3 lety týdně. Dnes již přilétá do Prahy celkem 10 letadel týdně, denně z Dublinu a 3x týdně z Corku. Dnes Aer Lingus létá do 70 destinací v Evropě, na Blízkém východě a v USA.