Letenky Air Berlin: levné a online letenky od Air Berlin

AirBerlin (Air Berlin) je druhá největší letecká společnost, která létá z mnoha evropských letišť do celého světa. Air Berlin letá do více než 120 oblíbených cílů v Americe, Asii, Africe a Evropy. S leteckou společností AirBerlin si tak můžete zaletět do měst jako Barcelona, Berlín, Budapešť, Helsinki, Kodaň, Londýn, Los Angeles, Miláno, Miami, Moskva, Mnichov, New York, Paříž, Peking, Řím, Šanghaj, Petrohrad, Stockholm, Vídeň a nebo třeba Curych.

Letecká společnost Air Berlin se stavá pravidelně držitelem mezinárodních vyznamenání a je oblíbená jak rodinami, tak dobrodruhy potulujícími se světem, ale i obchodními cestujícimi.

Klienti AirBerlin oceňují především příjemný servis na palubě letu, stejně jako ceny jednosměrných letenek již od 29 eur a to včetně všech poplatků a tax.

S Air Berlin navíc můžete celosvětově střádat na letech s AirBerlin, LTU, NIKI, Belair a LGW topbonusové míle a ty pak využít na volné lety.

Aktuální články a letenky Air Berlin

Levné letenky do New Yorku: V listopadu 2013 až březnu 2014 jen za 11 065 Kč včetně tax

Levné letenky do New Yorku na období od listopadu 2013 do března 2014 nabízí v současné době německá společnost Air Berlin. Zpáteční letenky včetně všech tax, poplatků i kufru pořídíte za 11 065 Kč. Odlétá se z Varšavy, což však není až taká komplikace, jako to na první pohled vypadá. Z Prahy tam levně zajíždí autobusy Polski Bus.

Levné letenky do New Yorku: v listopadu 2013 až březnu 2014 jen za 11 233 Kč

Levné letenky z Varšavy do New Yorku nabízí letecká společnost Air Berlin. Za ty zpáteční, včetně všech poplatků tax i zavazadel, dáte díky právě probíhající akci jen 11 233 Kč. Vybírat můžete z množství termínů v měsících listopad 2013 až březen 2014.

Levné letenky do Chicaga jen za 11 833 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Chicaga v USA nabízí letecká společnost Air Berlin. V případě odletu z Krakova je zpáteční letenky možné koupit již za 11 833 Kč včetně tax, poplatků i zavazadla. Letět můžete ve vybrané dny napříč letošním podzimem.

Levné letenky na Curacao jen za 10 864 Kč včetně poplatků

Na tropický ostrov Curacao ležící v Karibiku se nyní můžete vydat jen za 10 864 Kč. Právě tolik stojí zpáteční letenky s odletem z Dusseldorfu včetně všech poplatků. Akce platí pro vybrané dny v týdnu v období od listopadu 2013 do března 2014.

Levné letenky do Chicaga na podzim 2013 z Krakova jen za 11 173 Kč

Levné letenky do Chicaga má ve své nabídce společnost původem z Německa, Air Berlin. Zpáteční letenky s odletem z polského Krakova je možné rezervovat již za 11 173 Kč včetně všech poplatků. Za tuto cenu jsou k dispozici termíny v měsících září a říjen 2013.

Do USA je nyní možné za turistickými účely cestovat bez víz. Stačí si vyplnit elektronickou registraci ESTA a nepřekročit termín pobytu 3 měsíce.

Levné letenky do Chicaga jen za 11 262 Kč včetně všech poplatků

Zpáteční levné letenky do Chicaga s odletem z Krakova nyní pořídíte jen za 11 262 Kč včetně poplatků! Letí se se společností Air Berlin, přičemž v nabídce jsou lety v měsících březen – červen 2012! Akce je omezená časově i počtem vyhrazených míst v jednotlivých letadlech.

ZPÁTEČNÍ LEVNÁ LETENKA DO NEW YORKU JEN ZA 8 381 KČ VČETNĚ POPLATKŮ!

Zpáteční levné letenky do New Yorku na jaře 2013 jen za 8 381 Kč! Jedná se o cenu za zpáteční letenku včetně všech poplatků se společností Air Berlin. Odlet je z Berlína a termínů je zatím dost.

Levné letenky na Island: V létě 2013 jen za 5 990 Kč včetně poplatků

Levné letenky na Island nyní jen za 5 990 Kč, díky Air Berlin! Jedná se o cenu včetně poplatků, letět z Berlína do Reykjavíku a zpět můžete v červnu či červenci 2013.

Levné letenky na Curacao jen za 14 126 Kč včetně poplatků

Curacao [kyraso] je ostrov v Karibiku, na který se nyní můžete vydat za pouhých 14 126 Kč! Právě tolik stojí zpáteční letenka se společností Air Berlin a s odletem z Düsseldorfu.

Levné letenky na Mallorcu: S odletem z Vídně jen za 4 155 Kč

Levné letenky na Mallorcu na období počátkem příštího roku nyní nabízí letecká společnost Air Berlin. Zpáteční letenky s odletem z Vídně nyní pořídíte jen za 4 155 Kč včetně poplatků. Letět můžete například 27. února tam a 5. března zpět, dostupných termínů je však v nabídce více.

Levné letenky do Bělehradu: Na podzim 2012 s odletem z Vídně jen za 2 956 Kč

S nabídkou na levné letenky do Bělehradu prišla tentokrát německá společnost Air Berlin, jež zpáteční letenky z Vídně nabízí již za 2 956 Kč. Letět za tuto cenu můžete např. 26. listopadu tam a 2. prosince zpět, nicméně na výběr je celá řada termínů v průběhu podzimu letošního roku.

Levné letenky do Moskvy jen za 2 967 Kč včetně poplatků

>S nabídkou na levné letenky do Moskvy přišla letecká společnost Air Berlin, jak už tedy sám název napovídá, odlétá se z berlínského letiště Tegel. Cena zpáteční letenky včetně všech poplatků je 2 967 Kč. Volných termínů je sice zatím poměrně dost, po jejich vyprodání však lze předpokládat, že cena letenky vzroste.

Levné letenky na Azory: Podívejte se na São Miguel již za 5 583 Kč

Na exotické a pro leckteré i neznámé Azory se můžete zaletět podívat díky německé společnosti Air Berlin. Zpáteční letenky z Norimberku na ostrov hluboko v Atlantském oceánu nyní dáte jen 5 583 Kč.

Letenky Air Berlin z Vídně jen za 29 euro, tj. 720 Kč

Chystáte se levně vydat po Evropě? Může se vám hodit nabídka akčních letenek Air Berlin. Tato německá nízkonákladová společnost nabízí právě v těchto dnech odlety z letiště Vídeň Schwechat (VIE) do Sofie, Nice, Říma, Bělehradu, Milána, Bukurešti a řady dalších zajímavých evropských měst od, teď se podržte, 29 euro. Tedy nějakých 720 Kč. Takže pokud to máte nedaleko na vídeňské letiště (Brno, Bratislava, Morava), tak zkuste o této akční nabídce letenek Air Berlin zapřemýšlet.

Air Berlin touží být v alianci Oneworld

Air Berlin se dle posledních zpráv snaží stát členy letecké aliance Oneworld. Tento týden Air Berlin oznámil, že podepsali dohodu o sdílení kódů s 2 členy této aliance: American Airlines a Finnair. Následovat by měli stejné dohody s British Airways a leteckou společností Iberia. (Celý příspěvek…)

Chytrý marketing Air Berlin, 5 eurovíkendů za 1 cenu 5120 Kč

S velmi chytrou marketingovou akcí přišla letecká společnost Air Berlin, která právě nyní do prodeje uvolnila 3000 speciálních euroletenek, tedy dost malé množství, ale jedinečnost této akce si to žádá.

Co, že to taková euroletenka Air Berlin je? Máte možnost si vybrat 5 z celkových 51 evropských měst Air Berlin, v 17 zemích a mezi nimi proletět v červenci a srpnu za cenu od 5120 Kč. Zkrátka taková krásná cesta po Evropě za neuvěřitelný peníz. Pokud se vám tuto euroletenku Air Berlin podaří ukořistit, tak nemůžete letět z žádného letiště v České republice, ale nejbližší je vídeňské letiště Schwechat nebo letiště v Mnichově.

Zkrátka, špičkový marketing, tyto euroletenky půjdou nepochybně na dračku.

Letiště Vodochody: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service

Dle informací serveru motejlek.com, v roce 2013, kdy má začít ostrý provoz letiště Vodochody (kdoví však jestli, obyvatelé stále bouří, že nic takového nechtějí), začnou na tomto letišti přistávat letadla následujících aerolinek: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service.

Dvojnásobně nižší letištní poplatky oproti letišti Praha Ruzyně, jsou jednoduše lákavé, zvláště tak blízko u Prahy. Hlavně letiště ve Vodochodech dostavět.

Air Berlin přidává lety do Moskvy

Druhá největší německá letecká společnost Air Berlin od konce května rozšíří své lety do Moskvy. Společnost přidává dalších šest letů týdně na lince z Berlína/Tegelu do Moskvy/Domodedovo. Celkově tak bude společnost na této trase nabízet 13 letů týdně. Zároveň společnost prohlubuje code-sharingovou spolupráci s ruskou aerolinií S7. Nově se objeví společné lety na linkách S7 do Irkutsku, Permu a Rostova na Donu.

TUI Travel získá podíl v Air Berlin

Cestovní kancelář TUI Travel získá 19,9 procenta v aerolinkách Air Berlin, které jsou druhou největší leteckou společností v Německu. TUI Travel zaplatí za nově vydané akcie 28,5 milionu eur (783,1 milionu korun). Air Berlin v rámci dohody získá podíl 19,9 procenta v německé letecké společnosti TUIfly, která je divizí TUI Travel.

Air Berlin koupilo leteckou společnost Condor

Nízkonákladové aerolinie Air Berlin kupují leteckou společnost Condor, patřící cestovnímu impériu Thomas Cook. Po jejich spojení vznikne pátá největší evropská letecká společnost.

Spojením obou společností vzniknou aerolinie se 166 letadly, které posílí své mezikontinentální lety. V porovnání s jinými nízkonákladovými aerolinkami však firma nenabízí tolik cenových akcí. Zaujmout chce hlavně byznys klientelu využívající služeb Lufthansy.