Letenky Air Seychelles: levné a online letenky od Air Seychelles

Aktuální články a letenky Air Seychelles

Levné letenky na Seychelly jen za 11 378 Kč včetně poplatků

Levné letenky na Seychelly nabízí místní letecká společnost Air Seychelles. Na vybrané dny v období od srpna 2013 do prosince 2013 pořídíte zpáteční letenku včetně všech poplatků již za 11 378 Kč. Odlétá se z Dublinu (tam vás dopraví třeba Aer Lingus z Prahy nebo Ryanair z Bratislavy), návrat je do Milána (odtamtud do našeho hlavního města létá třeba nízkonákladový Wizzair).

Levné letenky na Seychelly: Exotika jen za 9 770 Kč se vším všudy!

Velmi levné letenky na exotický ostrov Seychelly nabízí v rámci nové promoakce tamní letecká společnost Air Seychelles. Zpáteční letenky s odletem z Paříže a návratem do Frankfurtu nad Mohanem pořídíte jen za 9 770 Kč. Cena za tyto letenky je konečná, včetně všech poplatků.

Levné letenky na Seychelly jen za 11 514 Kč včetně poplatků

Super exotickou dovolenou si nyní můžete dopřát v exotických Seychellách. Levné letenky nyní pořídíte jen za 11 514 Kč včetně všech poplatků a tax. Odlétá se z Paříže, vybírat můžete z několika termínů.

SUPER AKCE! Levné letenky do Hong Kongu jen za 6 690 Kč včetně poplatků!

S neopakovatelnou akcí na levné letenky do Hong Kongu přišla letecká společnost Air Seychelles. Zpáteční letenky na tento ostrov s odletem z Paříže nyní můžete pořídit jen za 6 690 Kč! Cena je včetně poplatků!