Letenky American Airlines: levné a online letenky od American Airlines

Aktuální články a letenky American Airlines

Levné letenky do Kostariky: San Juan jen za 10 791 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Kostariky ve Střední Americe nabízí společnost American Airlines. Zpáteční letenky z Barcelony do San Juanu je možné rezervovat již za 10 791 Kč. Letět můžete v období od listopadu 2013 do dubna 2014, do Barcelony z Prahy levně létá společnost Vueling.

Levné letenky do Kostariky na listopad 2013 až březen 2014 jen za 10 424 Kč

Levné letenky do Kostariky nabízí v rámci promoakce letecká společnost American Airlines. Odlétá se z Barcelony, návrat je do Berlína. Vybírat můžete z velkého množství termínů v období od listopadu 2013 do března 2014. Součástí výletu je i jedna noc v Miami, kterou můžete využít k prohlídce tohoto velkoměsta.

Levné letenky do Kostariky: Na podzim jen za 11 945 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Kostariky ve střední Americe nabízí v rámci promoakce společnost American Airlines. Odlétá se z Barcelony, návrat je do Vídně a letenka včetně poplatků vyjde jen na 11 945 Kč. V ceně je zahrnut nejen kufr, ale také dva dny, které je možné strávit na plážích v Miami! :)

Levné letenky do Hondurasu jen za 12 283 Kč včetně poplatků

Velmi levné letenky do Hondurasu nabízí v současné době letecká společnost American Airlines. Zpáteční letenky včetně kufrů i tax lze pořídit již za 12 283 Kč. Odlétá se z Vídně, návrat je do Berlína a součástí nabídky je i jeden den a jedna noc strávená v Miami. Vybírat můžete z několika termínů v průběhu letošního podzimu.

Levné letenky na Kajmanské ostrovy jen za 14 908 Kč včetně poplatků

Levné letenky na Kajmanské ostrovy nacházející se v Karibiku má ve své nabídce společnost American Airlines. Za zpáteční letenky s odletem z Milána a návratem do Vídně zaplatíte jen 14 908 Kč. Cena je včetně všech tax a poplatků, dostupných termínů je víc.

American Airlines propustí část zaměstnanců

Letecká společnost American Airlines propustí 921 letušek a stewardů, což odpovídá šesti procentům celkové pracovní síly palubního personálu. Důvodem je pokračující pokles zájmu o leteckou přepravu a příjmů. American Airlines jsou druhou největší leteckou společností ve Spojených státech.

American Airlines: přímý let Chicago – Moskva

Největší americká letecká společnost American Airlines v těchto dnech zahájila pravidelné lety mezi Chicagem a Moskvou. American Airlines se tak stala jedinými americkými aerolinkami, které provozuji přímé letecké spojení mezi Spojenými státy a Ruskem.