Brussels Airlines otevírají 4 nové destinace v Africe

Accra (Ghana), Cotonou (Benin), Ouagadougou (Burkina Faso) a Lomé (Togo) byly přidány do letecké sítě díky dalšímu Airbusu A 330. Tyto 4 destinace nacházející se v západní Africe jsou zcela novými na mapě Brussels Airlines.

Budou operovány letadlem typu Airbus A 330-300 a první let se uskuteční začátkem července 2010. Brussels Airlines nabídne 4 spojení týdně do Accry (pondělí, středa, pátek a neděle) a 2x týdně do tří ostatních destinací (Cotonu: úterý a sobota. Ouagadougou: čtvrtek a neděle. Lomé: pondělí a pátek). Kromě toho Brussels Airlines rozšíří počet frekvencí do Abidjanu ze čtyř na šest týdně.

Díky této expanzi bude Brussels Airlines létat do 18 afrických destinací se svou flotilou letadel Airbus A 330-300. V západní části Afriky tak dosáhne počtu 14 letišť ve 13 zemích. Díky svému vynikajícímu spojení mezi Prahou a Bruselem tak mohou čeští turisté a obchodníci jednoduše cestovat do Afriky s Brussels
Airlines. Letová základna na letišti v Bruselu je jedna z nejvýhodnějších v Evropě.

Díky novému africkému terminálu („T zóna“), který navazuje na terminál evropský, mohou všichni klienti Brussels Airlines jednoduše, pohodlně a rychle přestupovat a zároveň využívat skvěle fungující infrastrukturu. Otevřením těchto nových destinací prokazuje Brussels Airlines opětovně svoji zkušenost a know-how v Africe a znovu upevňuje svoji pozici jakožto specialista na africký trh.