Letenky Brussels Airlines: levné a online letenky od Brussels Airlines

Aktuální články a letenky Brussels Airlines

Levné letenky do Chicaga: Z Prahy včetně poplatků jen za 9 890 Kč

Levné letenky do Chicaga nyní pořídíte v rámci promonabídky Brussels Airlines. Zpáteční letenka s odletem z Prahy do Chicaga a návratem do Vídně vás vyjde jen na 9 890 Kč včetně všech poplatků. Letět je možné v měsících leden 2013 – srpen 2013.

Levné letenky do Montrealu s odletem z Prahy jen za 9 190 Kč včetně poplatků!

Levné letenky do Montrealu v Kanadě nabízí v rámci své nejnovější akce letecká společnost Brussels Airlines. Odlétá se z Prahy, návrat je na letiště ve Vídni. Cena zpáteční letenky je pouze 9 190 Kč včetně kufru a všech poplatků.

Edinburgh nově v nabídce Brussels Airlines

Počínaje 28. říjnem zahájí letecká společnost Brussels Airlines pravidelné každodenní lety z Bruselu do skotského Edinburghu. Od letního letového řádu (31. 3. 2013) bude frekvence navýšena na dva lety denně. Na linku bude nasazován Airbus A319 s kapacitou 139 sedadel. Edinburgh je po Londýně, Manchesteru, Birminghamu, Bristolu a Newcastlu již šestou přidanou destinací Brussels Airlines ve Velké Británii

Brussels Airlines začne létat do africké Mombasy

Od zimního letového řádu 2012 bude Brussels Airlines létat do africké Mombasy, která je po Nairobi již druhá destinace v Keni. Jedná se o turistické přímořské letovisko s nádhernými písečnými pláženi a výbornou hotelovou infrastrukturou. (Celý příspěvek…)

Brussels Airlines: letenka Praha – New York za 7 400 Kč

Tak tato nabídka se vyskytne opravdu jen jednou za delší dobu. Zpáteční letenka Praha – New York za 7 400 Kč se všemi poplatky a to díky Air Canada a Brussels Airlines. Vydejte se 20. března do New Yorku a 27. března zpět. Tak kdo poletí? Tyto letenky v nabídce dlouho nebudou.

Brussels Airlines otevírají novou destinaci v Africe

Letecká společnost Brussels Airlines oznámila, že otevírá novou destinaci v západní Africe. Od září 2011 začala nabízet 2 lety týdně do hlavního města Mali – Bamaka. Z Bruselu budou lety vypravovány vždy ve středu a v neděli. Brussels Airlines tímto docílila počtu 21 destinací v Africe.

Letenky po Evropě s 30% slevou, díky Brussels Airlines

Klasická letecká společnost Brussels Airlines z Belgie nabízí do 4. dubna 2011 všechny své letenky do evropských destinací s 30% slevou. Tato sleva se vztahuje na všechny letenky mezi 15. červnem a 31. říjnem 2011. Takže co si udělat výlet po Evropě za pár korun? Z Prahy létá Brussels Airlines přímým spojem do Bruselu, pokud vám nevadí přestupy, tak pak do mnoha dalších zajímavých evropských měst.

Brussels Airlines navyšují od března počet spojení mezi Prahou a Bruselem

Od neděle 27. března 2011 rozšiřují Brussels Airlines svoji nabídku letů mezi Prahou a hlavním městem Evropy. Přidáním večerního letu do Prahy a brzkého ranního odletu z Prahy se počet spojení za den zvýší na 4, čímž se zároveň výrazně zkvalitní propojení Prahy s Evropou, Afrikou a Severní Amerikou. Brussels Airlines tak flexibilně reagují na aktuální požadavky trhu a vycházejí vstříc cestujícím, kteří potřebují uskutečnit svoji cestu do Bruselu a zpět během jediného dne. (Celý příspěvek…)

Brussels Airlines otevírají 4 nové destinace v Africe

Accra (Ghana), Cotonou (Benin), Ouagadougou (Burkina Faso) a Lomé (Togo) byly přidány do letecké sítě díky dalšímu Airbusu A 330. Tyto 4 destinace nacházející se v západní Africe jsou zcela novými na mapě Brussels Airlines.

Budou operovány letadlem typu Airbus A 330-300 a první let se uskuteční začátkem července 2010. Brussels Airlines nabídne 4 spojení týdně do Accry (pondělí, středa, pátek a neděle) a 2x týdně do tří ostatních destinací (Cotonu: úterý a sobota. Ouagadougou: čtvrtek a neděle. Lomé: pondělí a pátek). Kromě toho Brussels Airlines rozšíří počet frekvencí do Abidjanu ze čtyř na šest týdně. (Celý příspěvek…)

Brussels Airlines vstoupily do Star Alliance

Koncem roku 2009 byly Brussels Airlines přivítány do rodiny STAR ALLIANCE při oficiálním slavnostním večeru, který se konal na bruselském historickém Grand Place. Brussels Airlines jsou belgické aerolinie nabízející nejširší škálu letů z/do „hlavního města Evropy“. Jejich letadlový park tvoří 51 letadel, která denně uskutečňují okolo 200 letů do 55 evropských měst a 14 afrických destinací. Vstupem Brussels Airlines do Star Alliance si klienti mohou vybrat z více než 19 700 letů do 1077 destinací ve 175 zemích. Bruselské letiště se vstupem Brussels Airlines do aliance stalo „aliančním hubem“ a jejich 4 africké destinace – Bujumbura v Burundi, Conakry v Guineji, Kigali ve Rwandě a Monrovie v Libérii – přibyly nově na mapě destinací Star Alliance.

Brussels Airlines přidávají nové destinace v Africe

Od 14. září 2009 nabízejí Brussels Airlines díky rozšířenému partnerství s Lufthansou rozšířený letový řád do Jižní Afriky, Ghany a Súdánu. Všechny lety jsou operovány Lufthansou a Brussels Airlines je komerčním partnerem. Na oplátku má Lufthansa možnost prodávat sedadla na lety Brussels Airlines do Banjulu, Nairobi, Doualy, Yaounde, Bujumbury, Abidjanu a Monrovie.