Letenky Czech Connect Airlines: levné a online letenky od Czech Connect Airlines

Aktuální články a letenky Czech Connect Airlines

Karlovy Vary a ruský Rostov spojila nová letecká linka firmy CCA

Karlovy Vary a ruský Rostov na Donu spojila od poloviny listopadu nová pravidelná letecká linka, kterou provozuje společnost Czech Connect Airlines (CCA). Mezi oběma městy bude zatím létat jednou týdně vždy ve čtvrtek. Zástupce CCA Hubert Pikl novinářům řekl, že zhruba do tří měsíců by měla dosáhnout obsazenost letadel na trase mezi Karlovými Vary a Rostovem 75 %, což už je pro provoz linky rentabilní.

CCA ruší lety do Atén

Letecký dopravce Czech Connect Airlines zruší pro nezájem po necelém měsíci provozu pravidelnou linku mezi Prahou a Aténami. Linka létala dvakrát týdně, ve čtvrtek a v neděli.

Konec leteckého spojení Praha Brno

Společnost Central Connect Airlines (CCA) zrušila kvůli malé vytíženosti leteckou linku mezi Prahou a Brnem. Poslední let se uskutečnil v pátek. Firma uvedla, že dál zvažuje možnosti, jak spojení mezi největšími českými městy zachovat. CCA začala linku provozovat vloni v listopadu, kdy na ní ukončily provoz ČSA.

Czech Connect Airlines (CCA) chystá lety z Brna do Ruska

Letecká společnost Czech Connect Airlines (CCA) zřejmě zprovozní nové pravidelné letecké linky na trasách Brno – Moskva, Brno – Petrohrad, Karlovy Vary a Jekatěrinburg. Tyto nově zavedené spoje nepochybně souvisí se vstupem ruského kapitálu do CCA.