Letenky China Airlines: levné a online letenky od China Airlines

China Airlines má sídlo v Taipei. Od svého založení v roce 1959 je největší tchajwanskou leteckou společností a jedním z předních asijských dopravců. V současné době China Airlines létá do 93 destinací v 28 zemích celého světa. Ke konci srpna 2010 společnost China Airlines disponovala 66 letadly, z toho 46 pro osobní a 20 pro nákladní dopravu.

Aktuální články a letenky China Airlines

China Airlines nový člen SkyTeamu

28. září na ceremonii v Taipei společnost China Airlines oficiálně přistoupila k alianci Sky Team. Stala se jeho 15. členem. Tato tchajwanská letecká společnost patří ke světovým leadrům letecké dopravy. Upevnila tak pozici aliance v oblasti velké Číny. Hub v Taipei, městě, které je centrem jedné z nejvyspělejších oblastí Asie, obsluhuje 224 každodenních letů do 80 destinací, zejména pak v oblasti Asie a Tichomoří, Severní Ameriky a Evropy. Přináší alianci tři nové destinace: Okinawu a Miyazaki v Japonsku a Surabayu v Indonésii. China Airlines se stala první společností SkyTeamu, která využívá Boeing 747 400 v barvách SkyTeamu.

China Eastern Airlines navýší lety ze Šanghaje do Hamburku

Letecká společnost China Eastern Airlines navýší od 30. 10. své lety ze Šanghaje do Hamburku na 2x týdne s mezipřistáním ve Frankfurtu.

China Airlines, nový člen aliance SkyTeam, bude létat přímé lety z Prahy?

Letecká aliance SkyTeam se rozšíří o China Airlines. Smlouvu o přistoupení tchajwanského vlajkového dopravce v polovině září v Taipei podepsali zástupci všech členů aliance. Díky spolupráci s China Airlines budou moci klienti ČSA a ostatních členských společností aliance využívat ještě výhodnější spojení v rámci rozsáhlé sítě SkyTeamu v oblasti Asie a Tichomoří. Přístupový proces China Airlines by měl být formálně ukončen v polovině roku 2011.

Dle některých informací se očekává, že China Airlines bude následovat Korean Air a Delta AirLines s pravidenými přímými lety z Prahy. (Celý příspěvek…)