Letenky China Eastern Airlines: levné a online letenky od China Eastern Airlines

Aktuální články a letenky China Eastern Airlines

Levné letenky do Sydney jen za 16 758 Kč včetně tax, pojištění zdarma!

Levné letenky do Sydney nabízí letecká společnost China Eastern Airlines. Cena zpáteční letenky včetně tax, poplatků a pojištění je 16 758 Kč. Odlétá se z Říma (tam levně létá Wizzair a Ryanair), návrat je do Londýna (Wizzair, Ryanair, EasyJet).

Levné letenky do Sydney: V září 2013 – březnu 2014 jen za 16 994 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Sydney nabízí v rámci nové akce společnost China Eastern Airlines. Letenky s odletem z Říma a návratem do Londýna je možné rezervovat jen za 16 994 Kč včetně poplatků i tax. Letět můžete ve vybrané dny v období od září 2013 do března 2014. Maximální doba pobytu u protinožců jsou tři měsíce.

Levné letenky do Tchajpeje s odletem z Prahy jen za 8 397 Kč

Levné letenky do Tchajpeje nabízí v současné době letecká společnost China Eastern Airlines. Zpáteční letenky z Prahy lze včetně všech poplatků rezervovat již za 8 397 Kč!

Levné letenky do Hong Kongu s odletem z Prahy jen za 8 603 Kč

Levné letenky do Hongkongu přinesla v rámci své nejnovější promonabídky letecká společnost China Eastern Airways. Zpáteční letenky s odletem z Prahy a návratem do Londýna nyní pořídíte jen za 8 603 Kč. Jedná se o konečnou cenu včetně všech poplatků a tax!

Akční letenky do Sydney již za 16 977 Kč včetně tax a poplatků!

S parádní, ale časově omezenou nabídkou na levné letenky do Sydney přišla společnost China Eastern Airlines. Za letenku s trasováním Řím – Sydney – Londýn nyní máte tu přiležitost dát jen 16 977 Kč. Včetně všech poplatků a tax, cena je zkrátka konečná.

Levné letenky do Melbourne jen za 16 415 Kč včetně všech poplatků

Levné letenky do Melbourne s odletem z Říma jen za 16 415 Kč! V ceně letenky je i 3denní stopover v Šanghaji. Cena letenky je včetně poplatků a termínů je na výběr víc, akce je nicméně limitována počtem vyhrazených míst!

Levné letenky na Bali jen za 11 311 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Indonésie, konkrétně do Denpasaru v oblasti Bali nyní nabízí společnost China Eastern Airlines. Zpáteční letenky včetně poplatků lze rezervovat již za 11 311 Kč! Letět za tuto super cenu můžete závěrem února příštího roku, odlétá se z Říma, návrat je do Frankfurtu.

Levné letenky do Soulu již za 7 118 Kč

Levné letenky do Soulu v Jižní Korey má nyní ve své akční nabídce společnost China Eastern Airways. V případě odletu i návratu do Říma lze zpáteční letenky včetně všech poplatků pořídit na webu ceair.com již za 7 118 Kč.

K cestě do Říma můžete využít třeba služeb aerolinek Wizir a ČSA – obě létají z Prahy.

Levné letenky do Austrálie: Melbourne jen za 16 443 Kč včetně poplatků!

S se super nabídkou na levné letenky do Austrálie, konkrétně na levné letenky do Melbourne, přišla letecká společnost China Eastern Airlines. Zpáteční letenky s odletem z Říma a návratem do Londýna nyní pořídíte jen za 16 443 Kč! Jedná se o cenu včetně všech poplatků!

Letět tam za tuto parádní cenu můžete prakticky kdykoliv v období až do 31. března, vrátit se můžete maximálně za 6 měsíců.