Letenky Click4Sky: levné a online letenky od Click4Sky

Click4Sky je velmi mladá česká nízkonákladová letecká společnost, která vznikla z důvodu zaplnění volných míst na některých nevytížených linkách ČSA. Click4Sky byla založena na podzim roku 2007 a nabízí lety do 40 evropských měst a to vše za jednotnou cenu 1390 Kč za jednosměrnou letenku.

Click4Sky se snaží od ostatních nízkonákladových aerolinii odlišit nejen jednotnou cenu, ale rovněž nenavyšováním ceny letenky o další poplatky a stále zůstává na ceně 1390 Kč. Snad tato strategie Click4Sky dlouho vydrží.

Na rozdíl od jiných lowcostových aerolinii nabízí Klik4Sky.com na palubě svých letadel občerstvení a denní tisk. Klik4Sky je totiž běžným letem ČSA a jde pouze o doprodání kapacit letadla tohoto přepravce.

Letenky Click4Sky.com lze zakoupit pouze skrze internet a tedy tato společnost neprovozuje žádné kamenné pobočky či věrnostní programy. Na každém letu Click4Sky je samozřejmě omezený počet míst, kdy rezervační systém umožní zakoupit najednou pouze 9 letenek. Click4Sky.com se zkrátka soustředí na létání, nic více.

Další omezení při nákupu letenek skrze Click4Sky je podmínka, že si musíte u Click4Sky koupit i zpáteční letenku a navíc. V cílovém městě, kam Click4Sky létá musíte strávit nejméně tři dny, nebo o víkendu strávit alespoň noc. Tedy nelze jet pouze na otočku, což může být pro někoho nežádoucí.

Oficiální webové stránky Click4Sky.com se nachází na adrese www.click4sky.com, lze se však na ně dostat i přes národní koncovku .cz, tedy click4sky.cz. Obsah stránek click4sky.cz je totožný s obsahem na koncovce .com. Ale pozor, řada z vás hledá letenky Click4Sky na doméně clik4sky.cz, na této doméně se však oficiální web nenachází. Takže www.clik4sky.cz nebrat.

Co vlastně obsahuje koncept CLICK4SKY.com, z čeho vychází?

Projekt CLICK4SKY.com sleduje v podstatě dva hlavní cíle. Tím prvním je zlepšit vytíženost letadel ČSA. Zjednodušeně jde o doprodej jejich volné kapacity. Druhým cílem pak je najít své místo na rostoucím trhu low cost leteckých společností, usadit se zde a získat zajímavou část z rozdělovaného koláče.

CLICK4SKY.com se od ostatních low cost dopravců zásadně odlišuje. Nelétáme svými letadly. To znamená, že máme oproti běžnému low cost dopravci významnou komparativní výhodu. Jednoduše řečeno efektivně využíváme pouze volnou kapacitu ČSA bez toho, abychom na sebe brali celé nákladové riziko provozování letadel. Navíc prodáváme mimo běžné kanály, především přes vlastní internetové stránky, a tak i naše náklady na prodej letenek jsou výrazně nižší.

Jak ale máte zaručeno, že vždy něco „zbude“? A co když ne, může se to stát?

Nejde o doprodej v pravém slova smyslu, spíše o předprodej. Prodáváme právě tu kapacitu, kde ČSA předpokládají z dlouhodobých výsledků konkrétní linky, že se ji nepodaří zcela vyprodat. Pokud však nebudeme mít co prodávat, znamená to,
že letadlo plně obsadili cestující ČSA, kteří dali před levnou cenou CLICK4SKY.com přednost flexibilitě letenek ČSA. A to je přece skvělá zpráva. Pro společnost i pro nás, jsme přece její součástí. Konkrétně během této letní sezony, již na jejím počátku, byla kapacita CLICK4SKY.com téměř vyprodána.

A co situace, když např. CLICK4SKY.com prodá místa velké skupině a ta už nebudou k dispozici pro jinou, dejme tomu incentivní skupinu, která by samozřejmě platila více.

K tomu dojít nemůže, CLICK FOR SKY. com má k dispozici volnou kapacitu na základě statistických analýz, které umožňují vysoce přesné odhady potenciálně volných míst. Zároveň je tato volná kapacita sledována na denní bázi specialisty z řízení linek a průběžně ji mohou upravovat. Navíc CLICK4SKY.com prodává letenky pouze konečnému spotřebiteli, nikoli například skupiny pro cestovní kanceláře. Navíc low cost zákazník si již zvykl a nakupuje ve velkém předstihu, obvykle 40, ale i 90 dnů před odletem, a díky tomu máme při určování tzv. potenciálně volných míst téměř jistotu. Právě proto je naše nabídka nejsilnější od jednoho do tří měsíců před odletem a po 30. či 20. dnu do doletu se vytrácí.

Poslední dotaz – rozeznám jako zákazník, zda cestuji na plnou letenku od ČSA nebo jako low cost CLICK FOR SKY.com?

Pokud jde o služby na palubě, rozhodně ne. Vůbec nerozlišujeme mezi těmito dvěma skupinami. Při koupi letenky však samozřejmě. Cestujícího CLICK4SKY.com potěší především cena. Ta je garantovaná, což znamená, že je stejná pro všechny nabízené destinace click4ski, nemění se s blížícím se odletem a zahrnuje veškeré poplatky a taxy. Na druhou stranu se však cestující musí smířit s omezeními, které u click4ski jsou, jako je minimální délka pobytu nebo pobyt přes víkend v cílové destinaci, navíc bez možnosti letenky flexibilně měnit. Dále se například zákazníkovi CLICKFORSKY.com nenačítají míle do věrnostního programu apod. Nabídka CLICK 4 SKY.com je určena pro úzký okruh zákazníků, kteří jsou velmi orientovaní na služby za nízké ceny. Všichni ostatní zákazníci raději využívají daleko širší škálu doprovodných služeb a flexibility letenek od ČSA.

Aktuální články a letenky Click4Sky

Projekt Click4Sky od 1. 12. 2009 končí, o zaplacené letenky se nemusíte bát

Dnes bylo oznámeno, že projekt Click4Sky, nízkonákladové letenky od ČSA od 1. 12. 2009 končí. Pokud patříte mezi klienty Click4Sky, kteří mají zakoupeny letenky na let po tomto datu, nemusíte nijak panikařit. Jelikož Click4Sky byla pouze nízkonákladová značka ČSA, nikoliv regulérní letecká společnost, můžete se klidně vydat na plánovanou cestu, pravda, se slzou v oku při vzpomínce na projekt Click4Sky.

Click4Sky sloužila ČSA k doplnění poloprázdných letadel, uvidíme, kde klienty sežene nyní, i když chápeme, krizové řízení podniku, to nejsou pouze škrábance, to se musí říznout a řádně stříkat krev :)

Letenky Click4Sky za 990 Kč do Německa

Využijte služeb Click4Sky a využijte akční ceny letenek do německých měst za 990 Kč včetně všech poplatků, tax a odbavení na internetu. Jedna země – mnoho tváří. Lety jsou do konce září 2009 a rezervovat letenky Click4Sky si za tuto výhodnou cenu 990 Kč můžete až do 14. srpna.

Uvedená cena je za jednosměrný let při zakoupení zpáteční letenky. Včetně všech poplatků a tax.

Hamburk, Hannover, Berlín, Mnichov, Frankfurt nad Mohanem, Kolín nad Rýnem, Stuttgart a Düsseldorf na vás čekají.

Kam doletíš s Click4Sky ty? Soutěž Click4Sky o letenky

Nevíte co se svým volným časem a je Vám více než 18 let? Pak můžete zkusit své štěstí a vyhrát zpáteční letenku do jakékoliv destinace nízkonákladovky Click4Sky. Soutěž s Click4Sky trvá do 28. 3. 2009

Co pro to udělat? Stačí si zahrát jednoduchou flashovou hru Click4Sky. Ani nemusíte nahrát nejvyšší skóre, stačí když bude pro daný týden vylosování, pak právě vy vyhráváte zpáteční letenku do kterékoliv destinace Click4Sky.

Menší chybka je, že letenky nejsou dvě, protože single se moc lidem cestovat nechce. Takže pokud vyhrajete a budete chtít letět spolu s někým, je zapotřebí koupit další letenky. Pokud si myslíte, že letenky Click4Sky vyhrajete a prodáte? Ne, uplatnit výhru může pouze výherce. Tedy buď poletíte vy nebo letenky Click4Sky propadnou.

Hodně štěstí při hře.

Marseille, Sofie, Helsinky, Split nové destinace Click4Sky

Mezi Čechy oblíbená nízkonákladová společnost ČSA, Click4Sky rozšířila v těchto dnech nabídku svých levných letenek (1390 Kč jedním směrem) o další 4 destinace a jejich počet tak byl zaokrouhlen na číslo 40.

Nové destinace kam si můžete za pár korun s Click4Sky zaletět jsou francouzská Marseille, bulharská Sofie, finské Helsinky a chorvatský Split.

Tak kam vyrazíte? Víte, že se blíží ideální čas prodloužených víkendů a to Velikonoce a státní svátky v květnu? Neváhejte tedy s nákupem levných letenek Click4Sky, dokud jsou volná místa.

Click4Sky online: zdarma, odbavení na letišti: 250 Kč

Nízkonákladová letecká společnost Click4Sky.com, dceřiná firma Českých aerolinií, zavádí od poloviny února poplatek 250 korun za odbavení na letišti. Odbavení přes internet zůstane i nadále bezplatné.

Letenky Click4Sky za novou cenu 1390 Kč

Dnešním dnem, tedy 1. zářím 2008 nabízí nízkonákladová odnož ČSA, nazvaná Click4Sky všechny své letenky do 36 evropských destinací za jednotnou cenu a to 1390 Kč. Tedy už žadné dva tarify, kdy jedny letenky stály 994 Kč a jiné 1990 Kč. Nově jsou tedy všechny letenky Click4Sky za 1390 Kč. Samozřejmě pokud si koupíte u téže společnosti i zpáteční let.

Kupte si letenky Click 4 Sky již nyní, dokud je místo na palubě. Click 4 Sky se vyplatí

Letenky Click4Sky jsou jen 2 % z celkového objemu ČSA

Nízkonákladová letecká společnost Click4Sky, dceřinná společnost ČSA, prodává měsíčně 7 až 12 tisíc letenek. To podle hrubých propočtu představovalo za prvních pět měsíců letošního roku asi dvě a půl procenta z celkového množství prodaných letenek ČSA.

Tyto čísla se mohou zdát malá, ale dle Click4Sky jsou velmi pozitivní, neboť jejich plány byly zhruba poloviční.

Click4Sky – letenka za 994 Kč do Amsterodamu, Říma, Milána, Londýna, Dublinu, Bratislavy či Bruselu

Sedíte? Tak to je správně, nabídka Click4Sky Vám možná způsobí menší srdeční arytmii :) Click4Sky od března 2008 v rámci konkurenčního boje snížil cenu svých letenek do 7 destinací na z pohledu spotřebitele opravdu skvělých 994 Kč.

Takže, chystáte se na výlet do některého z těchto 7 měst, případně jeho okolí? Amsterodam, Řím, Milán, Londýn, Dublin, Bratislava a Brusel Tak do všech to budete mít s Click4Sky za pěkných 994 Kč jedním směrem. Samozřejmě podmínka, že si musíte u Click4Sky koupit i zpáteční letenku i nadále platí. Podmínkou navíc je, že v cílovém městě musíte strávit nejméně tři dny, nebo o víkendu strávit alespoň noc. Tedy nelze jet pouze na otočku, což může být pro někoho nežádoucí.

Objednejte si letenky Click4Sky již nyní, než budou vyprodány

Ušetřete na letenkách Click4Sky až 700 Kč díky Letenkář.cz

Tak nám česká měna neustále posiluje, jak píší média – česká koruna dnes prolomila magickou hranici 17 korun za dolar a je každým dnem pevnějším. Proč toho tedy nevyužít při nákupu levných letenek od Click4Sky a ještě na nich ušetřit až 700 Kč.

Nevěříte? Ale ano, lze to. Ti bystřejší z vás již z prvního odstavce jistě tuší, jakým směrem se tento tip na levné letenky Click4Sky bude ubírat. Ano, využijeme sílící české koruny a oslabujícího eura a libry. Takže si levné letenky Click4Sky nekoupíme za neměnných 1990 Kč, ale za 49 liber (cca 1600 Kč) nebo 69 eur (cca 1700 Kč). A protože u Click4Sky si na uplatnění této ceny musíte koupit u nich i zpáteční, tak si cenu za tyhle levné letenky vynásobte dvěmi a zjístíte, kolik ušetříte.

související články o levných letenkách Click4Sky na Letenkář.cz

- Click4Sky – letenka za 994 Kč do Amsterodamu, Říma, Milána, Londýna, Dublinu, Bratislavy či Bruselu

Máte vlastní tipy, jak ušetřít na létání po Evropě či do světa? Napište nám. Vaše zkušenosti a znalosti nás zajímají, rádi je publikujeme.

Click4Sky začal prodávat své letenky i v cizině

Click4Sky, dceřiná společnost ČSA, zahájila tento týden prodej letenek na zahraničních trzích. Levné jednosměrné letenky prodává na paluby letadel Českých aerolinií, jejichž je součástí, za ekvivalent ceny 1990 korun včetně všech tax.

Click4Sky začal prodávat letenky v 17 státech: například v Řecku, Německu, Dánsku, Itálii, Irsku, nebo Turecku. Další země, jako Egypt, by měly být do prodejního systému přidány během několika dnů.

Click4Sky – 36 evropských měst a letenky za 1990 Kč

Click4Sky, nově založené nízkonákladové aerolinie ČSA, které prvně vzlétnou do vzduchu 19. října představily svoji nabídku.

Zpáteční letenka Click4Sky vyjde na necelé 4000 Kč se všemi poplatky. V ceně mají cestující Click4Sky běžný servis na palubě ČSA včetně občerstvení zdarma.

Na každém letu Click4Sky je samozřejmě omezený počet míst, kdy rezervační systém umožní zakoupit najednou pouze 9 letenek.

Projekt Click4Sky má pomoci ČSA zaplnit letadla, která jsou zhruba z třetiny prázdná. Destinace do kterých můžete pomoci Click4Sky zavítat naleznete dále v článku.

Destinace do kterých můžete s Click4Sky zavítat

(Celý příspěvek…)

Click4Sky – nízkonákladová společnost ČSA

ČSA (České aerolinie) dnes oznámili, že začnou konkurovat nízkonákladovým společnostem a to prostřednictvím nově založených low-cost aerolinek ClickForSky (Click4Sky). Nabídku nové letecké společnosti představí již v úterý 18. září.

Nízkonákladový model by měl fungovat zřejmě na principech, které už některé velké aerolinky zkusily a které používá i například charterový Travel Service a nepočítá se s tím, že by ČSA pro Click4Sky vyčlenilo celá letadla, ale pouze volná místa v normálních letech. Volných sedaček mají totiž ČSA docela dost. Průměrná obsazenost jejich letadel klesla v letošním roce na 67 procent.

Letenky Click4Sky.com do 40 měst Evropy včetně poplatků za 1390 Kč! Zde >>

Kam si můžete zakoupit letenky Click4Sky online

Amsterdam

Atény

Bělehrad

Benátky

Berlín

Boloňa

Bratislava

Brusel

Budapešť

Curych
Dublin

Dusseldorf

Frankfurt

Hamburg

Hannover

Istanbul

Káhira

Kodaň

Kolín nad Rýnem

Košice
Krakov

Ljublaňa

Londýn Heathrow

Londýn Stansted

Madrid

Manchester

Miláno

Mnichov

Oslo

Riga
Řím

Stuttgart

Soluň

Talinn

Vídeň

Vilnius

Marseille

Helsinky

Sofie

Split
 Místo odletu: Místo příletu:
LETENKY CLICK4SKY DLE VAŠICH POTŘEB

Click4Sky je velmi mladá česká nízkonákladová letecká společnost, která vznikla z důvodu zaplnění volných míst na některých nevytížených linkách ČSA. Click4Sky byla založena na podzim roku 2007 a nabízí lety do 40 evropských měst a to vše za jednotnou cenu 1390 Kč za jednosměrnou letenku.