Letenky Delta Airlines: levné a online letenky od Delta Airlines

Delta Airlines byly založeny již v roce 1928 v americké Atlantě. Postupem času se propracovaly v největší leteckou společnost v USA. Letecké společnosti, která z USA létá na všechny obydlené světadíly, s vyjímkou Austrálie. Delta Air lines je kupříkladu největší dopravce, který provozuje přímé spoje z USA do Afriky.

Letecká společnost Delta Airlines má své sídlo v místě svého vzniku, tedy Atlantě na největším letišti světa, odkud nabízí spojení do více než 50 zemí světa.

Aktuálně Delta Air Lines obsluhuje z Prahy dvě spojení a to do Atlanty a nově i letecké spojení do New Yorku.

Aktuální články a letenky Delta Airlines

Levné letenky do Rio de Janeira jen za 12 946 Kč včetně tax

Levné letenky do Rio de Janeira nabízí společnost Delta Air Lines. Odlétá se ze Stuttgartu počátkem příštího roku, přičemž za zpáteční letenku včetně poplatků zaplatíte jen 12 946 Kč. Součástí letu je mezipřistání v Atlantě.

Levné letenky do Kanady: Toronto z Prahy v říjnu 2013 – květnu 2014 jen za 12 935 Kč!

Levné letenky do Kanady nabízí společnost Delta ve spolupráci s ČSA. Zpáteční letenky z Prahy do Toronta a zpět je možné rezervovat jen za 12 935 Kč. Odlétá se ve vybrané dny v období od října 2013 do května 2014.

Levné letenky do Belize jen za 13 752 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Belize ve střední Americe nabízí společnost Delta Airlines. Odlet i návrat je do německého Mnichova, přičemž konečná cena letenky činí 13 752 Kč na osobu. V ceně jsou zahrnuty taxy, příplatky i poplatky za zavazadla. Letět můžete ve vybrané dny v období od srpna 2013 do března 2014.

Protože se přestupuje v americké Atlantě, je nutné si před cestou vyhotovit cestovní registraci ESTA.

Levné letenky do Hondurasu jen za 13 209 Kč včetně poplatků!

Levné letenky do Hondurasu nyní pořídíte díky společnosti Delta Airlines. V případě odletu z Frankfurtu nad Mohanem vás zpáteční letenka včetně poplatků vyjde jen na 13 209 Kč.

Levné letenky do Nikaraguy jen za 13 866 Kč včetně všech poplatků

Managua je hlavní město Nikaraguy, státu jenž se nachází ve Střední Americe. A právě tam můžete počátkem roku 2013 letět z Mnichova díky promoakci Delty jen za 13 866 Kč včetně poplatků!

Levné letenky do Kostariky jen za 13 433 Kč včetně poplatků!

Zpáteční levné letenky do Kostariky nyní seženete díky společnosti Delta Air Lines jen za 14 433 Kč! Odlet i návrat je na letiště v Mnichově, cena letenek je včetně poplatků a zavazadel.

Levné letenky do San Francisca: V období od října 2012 do března 2013 z Dublinu jen za 10 585 Kč

S nabídkou levných letenek do města pod Golden Gate Bridge přišla americká společnost Delta Air Lines. Zpáteční letenky z Dublinu do San Francisca nyní máte možnost pořídít již za 10 585 Kč, letět můžete ve vybraných termínech v období od října 2012 do března 2013.

Nejlevnější letenky do Dublinu pořídíte od společnosti Ryanair s odletem z Bratislavy.

Praha bude mít v létě přímé lety do Atlanty

Americká letecká společnost Delta Airlines obnovuje sezonní pravidelné spojení mezi Prahou a Atlantou. V období od června do srpna bude létat čtyřikrát týdně. Z Atlanty se často létá do Latinské Ameriky. Delta také zajišťuje přímé spojení mezi Prahou a New Yorkem a to celoročně.

Delta Air Lines, návrat ke kladným číslům

Aerolinky Delta Air Lines zvýšily ve druhém čtvrtletí čistý zisk na 549 milionů dolarů. Jde o největší čtvrtletní zisk od druhého kvartálu roku 2000. Tehdy Delta vydělala 633 milionů dolarů. Ve stejném období loni firma vykázala ztrátu ve výši 257 milionů dolarů.

Tržby Delta Air Lines vzrostly o 17 procent na 8,17 miliardy dolarů. Firma těžila zejména z nárůstu firemních i soukromých letů a dražších letenek. Delta Air Lines spojuje Prahu dvěma důležitými přímými lety a to do Atlanty a New Yorku.

Letenky Delta AirLines již i skrze Facebook

Americký letecký dopravce Delta Airlines, který spojuje Prahu s USA a to lety do New Yorku a Atlanty, jde s dobou a začal nabízet svým klientům dle serveru Mashable.com, možnost prodeje svých letenek skrze čím dál populárnější sociální síť Facebook. (Celý příspěvek…)

Delta Airlines a nové i obnovené linky z Evropy do Ameriky

Letecká společnost Delta Airlines neobnovila na letní sezonu pouze let mezi Prahou a Atlantou, ale renesance se dočkaly také další sezonní linky Delty, konkrétně ty mezi Atlantou a Aténami, Atlantou a Benátkami, Curychem a New Yorkem nebo Detroitem a Římem.

Absolutními novinkami v letovém řádu Delta Air Lines jsou linky spojující newyorské letiště JFK s Kodaní a Stockholmem. Každodenní provoz na nich bude zahájen 27. května a společnost na ně bude nasazovat letouny typu Boeing 757-200. V obou případech půjde o jediné přímé spojení mezi danými městy. Celkově je uskupení Delta-Air France-KLM v této letní sezoně největším provozovatelem transatlantických linek, jeho podíl na tomto trhu je asi pětadvacetiprocentní. (Celý příspěvek…)

Delta Airlines Praha – Atlanta, opět obnovena

Pozitivní zpráva se objevila tento týden v tisku. Od pondělí 3. 5. 2010 obnovila letecká společnost Delta Airlines po 7 měsících spoj mezi Prahou a americkou Atlantou.

Letadla Boeing 767-300 budou odlétat z Prahy na letiště v Atlantě čtyřikrát týdně a doplní spoj Delty z Prahy do New Yorku. Paráda, jen více meziatlantických letů z Prahy.

Letenky do USA: Delta Air Lines navýší spoje do New Yorku

Americká letecká společnost Delta Air Lines navýší v listopadu 2009 počet svých letů mezi Prahou a New Yorkem. Ze současných 3 letů do USA bude od listopadu k dispozici letů 5.

Delta Air Lines zavedla přímou linku Praha – New York letos v červnu. A od konce října ji bude provozovat jako jediná. Jak jsme již informovali ČSA v rámci úsporných opatření tento spoj zruší.

Delta Airlines Praha – New York letecky od 18. června 2009

Delta Air Lines dnes vypraví svůj první přímý let z Prahy do New Yorku. Spojení bude zajišťovat třikrát týdně. Zároveň firma oznámila, že na následující zimu pozastaví provozování linky Praha — Atlanta. Vyplývá to z tiskových materiálů firmy.

Do New Yorku nyní létá přímo z Prahy pouze ČSA, partner Delty Airlines v alianci SkyTeam. Na lince obě firmy sdílejí svůj kód, v letových řádech mají takzvané společné lety. Aerolinie si například na svých webech vzájemně prodávají letenky.

ČSA létají z Prahy do New Yorku každý den, spoje ale zajišťují nejstaršími letouny z jejich flotily, Airbusy 310. Od zimního letového řádu sníží počet spojů na pět.

Obě firmy se budou snažit vzájemně doplňovat, nedá se tak čekat ani zásadní snížení cen letenek. Podle nahlédnutí do prodejních systémů se ale zdají letenky Delty Air Lines levnější.

Delta Airlines začne létat mezi Prahou a New Yorkem

Americká letecká společnost Delta Air Lines začne od 18. června létat na nové přímé lince z New Yorku do Prahy. Uvedl to mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomio Okamura. Zrušení víz do USA přineslo podle něj nárůst zájmu českých turistů o cesty do USA.

Delta Airlines uvažuje o snížení kapacity

Americké aerolinky Delta Airlines plánují na příští rok další snížení kapacity. Firmu k tomuto kroku nutí nové signály poklesu poptávky po letecké přepravě. Pro poslední čtvrtletí letošního roku aerolinky snížily kapacitu přepravy o čtyři procenta.

Delta Air Lines zavede od června linku Praha – New York

Americká letecká společnost Delta Air Lines zavede v červnu příštího roku přímé letecké spojení z Prahy do New Yorku. Letadla budou na trase létat třikrát týdně. Delta hodlá v roce 2009 zavést více než patnáct nových transpacifických a transatlantických linek. Česká republika je podle vedení Delty klíčovým prvkem v budování mezinárodní sítě společnosti.

Delta Airlines si chválí linku do Atlanty

Za první rok provozu spojení mezi Prahou a americkou Atlantou přes 70 tisíc cestujících. Letadla startují mezi Prahou a Atlantou čtyřikrát týdně a přesto jsou v průměru obsazena z 80 %

Není tedy divu, že toto letecké spojení hodnotí Delta Airlines po roce provozu velmi kladně. Dle vedení společnosti Delta Airlines využívají čeští klienti velmi hojně pak další spoje z Atlanty do Los Angeles, Tampy a Phoenixu.

Levné letenky do Severní Ameriky s Delta Airlines

Do konce května je možné zakoupit levné letenky aerolinek Delta do Severní Ameriky. Léta se přímým letem z Prahy do Atlanty (10 hodin, bohužel letadlo ČSA B767-300ER bez in-flight entertainment systému) a pak obvykle s jedním přestupem do cílové destinace. Výhodou Delty je členství ve Skyteamu (pro české zákazníky asi nejvýhodnější mílový klub) a zrovna na letech do S. Ameriky lze nasbírat nezanedbatelné množství bonusových mil. (Celý příspěvek…)

Delta Air Lines začne létat z Atlanty do Prahy

Delta Air Lines, která je partnerem ČSA v letecké alianci SkyTeam, zahájí spojení mezi největším letištěm světa, americkou Atlantou a Prahou 3. května 2007. Na linku budou nasazeny letouny Boeing 767-300 (ER) pro 195 cestujících. Delta bude spojení poskytovat čtyřikrát týdně a v hlavní letní sezoně od 4. června do 1. září dokonce pětkrát týdně.