Letenky Dotazy: levné a online letenky od Dotazy

Aktuální články a letenky Dotazy

Je možné v letadle přepravovat psa v přepravce v rámci povoleného limitu zavazadel?

Dobrý den,
je schrána se psem brána jako jedno z povolených zavazadel, nebo bude účtována samostatně i v případě, že nebude vyčerpán povolený limit zavazadel do 32 kg? Děkuji předem za odpověď
(Celý příspěvek…)

Jak na letence poznám, z kterého terminálu letiště se odlétá?

Dobrý den, dnes odlétám z letiště Praha do Paříže. Můžete mi prosím sdělit z kterého terminálu se odlétá?
Děkuji.
(Celý příspěvek…)

Mám již zaplacenou letenku, ale nemohu letět. Jaký je storno poplatek za letenku?

Dobrý den, mám koupenou letenku Praha Barcelona, dnes však nastal problém, kvůli kterému nemohu letět. Letenku jsem již zaplatil, mohu ji nyní zrušit a dostat za ní zpět své peníze? Jaký je storno poplatek za letenku? Děkuji za odpověď (Celý příspěvek…)

Dnes mám letět a nemám letenku. Co mám dělat?

Dobrý den, moje vnučka dnes letí ze Španělska a nemá u sebe zpáteční letenku. Co mám dělat?

Dobrý den,
tato situace, kdy jdete na letiště a nemáte v ruce letenku, se poměrně běžně stává a nejedná se o nic neřešitelného. Zrovna minulý týden jsem s kamarádem řešil stejný problém. :-)

Nejjednodušším řešením je vytisknout si letenku na letišti z emailu, na který dorazila ihned po rezervaci. Stačí zajít na informace, kde vám vytisknutí umožní. (Celý příspěvek…)

Na mojí letence není uvedeno číslo sedadla. Kam si mám v letadle sednout?

Dobrý den, letíme s leteckou společností easyJet do Paříže. Letenky, které jsme si vytiskli na internetu, neobsahují informaci o čísle sedadla, resp. toto číslo není zřetelně označeno. Prosím o potvrzení, zda za číslo sedadla máme považovat údaj vpravo nahoře (např. S506). (Celý příspěvek…)