Letenky EasyJet: levné a online letenky od EasyJet

easyJet je významná evropská nízkonákladová letecká společnost z Velké Británie, jejímž velkým konkurentem je irský Ryanair. easyJet byly založeny v roce 1995 a jejich první spoj byl z londýnského letiště Luton do skotského Edinburghu a Glasgowa. Po dvou letech přidal easyJet svůj let do holandského Amsterdamu.

V roce 2002 easyJet zakoupil neúspěšný projekt British Airways, nízkonákladovku Go, a stal se tak v daném roce největším lowcost přepravcem v Evropě. Dnes však hledí na záda irskému Ryanairu.

Strategie easyJetu je od začátku stále stejná, co nejlevnější letenky a to, aby byly tak levné jako dvoje džíny. Navíc vsadila jako jedna z prvních nízkonákladových leteckých společností na internet a prodej letenek online. V roce 1998, tak easyJet prodal na svém webu easyJet.com svoji první internetovou letenku. Dnes již tímto způsobem prodává 98 % svých letenek, čímž samozřejmě šetří na nákladech. Jejich internetové stránky easyJet.com jsou pověstné neustálmi inovacemi a novými prvky, které pak velmi často samozřejmě v brzké době zkopíruje konkurence.

Aktuálně easyJet létá i z Prahy Ruzyně a to do celkem 8 lokalit – Belfast, Bristol, Dortumnd, East Midlnds, Londýn Gatwick, Londýn Stansted, Milán a Newcastlu.

V roce 2008 přechází easyJet na nový způsob plánování letů ve tvaru trojúhelníku nebo dvojistého W. Tento nový způsob plánování letů napomůže easyJetu ke zvýšení lokalit dosažitelných z Prahy z 8 na celkem 19. V plánu jsou například Paříž, Madrid či Split.

A závěrem EasyJet v číslech za rok 2007. Celkové příjmy easyJet vzrostly o 24 % na 892,2 milionu liber. Počet přepravených cestujících se zvýšil o 15 % na 18,9 milionu. Ukazatel obsazenosti letadel easyJet je v souladu s předchozím rokem 81 %

Aktuální články a letenky EasyJet

Levné letenky do Manchesteru z Prahy za konečných 1 304 Kč

Levné letenky do Manchesteru aktuálně nabízí nízkonákladovka easyJet. Za zpáteční letenku z Prahy zaplatíte jen 1 304 Kč, cena je platná třeba pro termín od 10. ledna do 15. ledna.

easyJet: spolupráce s Disneyland Paříž

Společnost easyJet uzavřela partnerství s pařížským Disneylandem. Svým evropským zákazníkům tak nabídne větší škálu možností flexibilního cestování a ubytování při rezervaci vstupenek do Disneylandu. Společnost easyJet se stala jednou z těch leteckých společnosí Evropy, které Disneyland Paris doporučuje.

Na webu aerolinek si cestující také mohou rezervovat letenky easyJet. Tato celoevropská dohoda zahrnuje lety na pařížská letiště Charles de Gaulle a Orly z více než 50 měst napříč Evropou, včetně Paříže a dalších čtyř francouzských měst.

Levné letenky do Amsterdamu s odletem z Prahy jen za 2 071 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Amsterdamu s odletem z Prahy nabízí v současné době nízkonákladovka easyJet. Letí se přímo, bez mezipřistání, a za zpáteční letenku včetně poplatků zaplatíte pouze 2 071 Kč.

Valentýn v Paříži: Levné letenky s odletem z Prahy jen za 2 544 Kč včetně poplatků

Není romantičtější místo na Valentýna, než je Paříž. A právě levné valentýnské letenky do Paříže pořídíte levně díky společnosti easyJet – s odletem z Prahy jen za 2 544 Kč. Cena je včetně všech poplatků.

Levné letenky do Maroka: Marrakéš v prosinci 2012 jen za 2 001 Kč

Za těžce nebaťovských 2 001 Kč (neobchodní cena je dána přepočtem z EUR) můžete nyní letět do marockého Marrakéše. Odlétá se 10. prosince z letiště Berlín Schonefeld, zpět na stejné místo se letí o čtyři dny později, tedy 14. prosince. Letenky si můžete objednávat na webu easyjet.com a doporučujeme platit debetní kartou, v opačném případě bude cena letenky o cca 150 Kč vyšší.

Lyon od 429 Kč, Paříž od 529 Kč, Londýn od 579 Kč a další díky slevě až 24 % na letenky easyJet

Jen do 10. ledna 2012 máte šanci nakoupit levné letenky po Evropě díky slevě až 24 % na letenky easyJet. Tato nízkonákladovka, kterou poznáte dle jejich oranžovo bílých letadel, se rozhodla zlevnit až o 24 procent 166 000 letenek na trasách z Prahy do Lyonu, Paříže, Londýna, Amsterdamu, Bristolu či Milána. Můžete tak nalézt letenky již za tyto ceny: Lyon od 429 Kč, Paříž od 529 Kč, Londýn od 579 Kč a řadu dalších za pár korun.

Společnost easyJet vyzkouší rezervaci konkrétních sedadel

Letecká společnost easyJet oznámila, že bude na vybraných linkách od jara 2012 testovat nový způsob rezervace míst v letadle. Nyní easyJet používá systém bez rezervace, kdy si cestující místo v letadle vybere až přímo na palubě letadla. Jako první nastupují a vybírají si sedadla lidé, kteří si zaplatili urychlený nástup do letadla a ti, kteří cestují s dětmi. Na zkušebních letech budou mít pasažéři přidělené určité sedadlo. Společnost easyJet předpokládá, že o některá místa bude velký zájem – například o sedadla v první řadě nebo ta s větším prostorem na nohy v řadách u východů nad křídly letadla. Cestující, kteří by měli o taková nebo kterákoli jiná preferovaná místa zájem, si je budou moci v předstihu koupit.

Easyjet a levné letenky na jaro 2012, first minute jsou zde

Do úterní půlnoci 8. listopadu si můžete zakoupit letenky easyjet na lety od 1. ledna do 24. března 2012 s 20% slevou! Kromě této nabídky má easyjet výrazné slevy také na hotely, parkování na letištích nebo dopravu z letiště a další služby. Z Prahy létá easyjet přímo do Amsterdamu, Bristolu, Lyonu, Londýna, Milán a Paříže. Tak ušetřete za včasný nákup.

Easyjet letenky s 20% slevou na říjen a listopad, kup teď

Od dnešního dne nabízí britská nízkonákladovka easyJet celkem 2,5 milionů míst ve svých letadlech se slevou až 20 %. Tedy 2,5 milionu letenek za pár korun. Akční letenky easyJet se týkají letů mezi 12. říjnem až 14. prosincem 2011. Nakupovat je můžete pouze do úterý 20. září. Rychle se s přítelem či partnerkou dohodněte a vyražte si užít podzim v Evropě. Z Prahy můžete s easyJet letět přímo do Amsterdamu, Londýna, Bristolu, Lyonu, Milána nebo všemi oblíbené Paříže.

Léto 2011: letenky za pár korun s easyJet (4.5. – 30.9.)

Nízkonákladovka easyJet spustila nabídku levných letenek na své lety mezi 4. května až 30. září 2011. Letenek easyJet za výhodnou cenu je více než 56 000 na všech přímých linkách z Prahy. Udělejte si letní výlet do Paříže na oslavy dne Bastily, navštivte Londýn a jeho vyhlášený karneval Notting Hill nebo další evropská velkoměsta. Ceny jednosměrných letenek easyJet z Prahy začínají již na 559 Kč. Akce probíhá od 8. do 12. dubna 2011 na easyjet.com.

Letenky easyJet do Anglie 2012 již od 699 Kč

easyJet rozšiřuje letový řád na zimu 2012! Na stránkách easyjet.com je již možné rezervovat lety z Prahy do Londýna Gatwick, Stansted a do Bristolu a zpět až do 29. 2. 2012. Letenku do těchto destinací tak u easyJet koupíte již od 699 Kč. Zarezervujte si letenky včas a ušetřete! Letový řád všech zbývajících destinací bude aktualizován v průběhu následujících dnů.

Letenky do Lyonu a Amsterdamu lehce přes pětikilo

Nízkonákladový easyJet nabízí v těchto dnech své letenky do francouzského Lyonu a holandského Amsterdamu za lehce přes 500 korun. Do Lyonu si můžete jednosměrnou letenku zakoupit od 589 Kč, do Amsterdamu pak od 619 Kč. Pokud si navíc vezmete jen příruční zavazadlo a už nebudete tahat žádný další kufr, jde o cenu konečnou a tedy velmi příjemnou. Tak vyražte po Evropě, začíná být krásné počasí.

35% sleva na letenky easyJet: Paříž, Londýn, Milán, Amsterdam a další

Při pohledu z okna sníte o teple a dovolené? Ideální čas se projít nabídkou nízkonákladovky easyJet, která pouze 5 dnů nabízí slevu až 35% na letenky do všech destinací. Přímé lety z Prahy nabízí do těchto evropských metropolí. Amsterdam, Bristol, Doncaster, Londýn, Lyon, Milán, Paříž

Slevy jsou platné na lety v období od 30. 3. 2011 do 13. 7. 2011 a to včetně všech poplatků. Na zakoupeném ubytování s předstihem můžete nyní ušetřit až 70 %! Tak neváhejte a zarezervujte si vaší letně jarní dovolenou online s easyJet.com.

Letenky easyJet s 25% slevou: Amsterdam, Londýn, Milán, Paříž a další

Nízkonákladovku easyJet asi netřeba více představovat, letecká společnost, která nemá pověst Ryanairu ve smyslu, snižování kvality svých služeb na úkor zákazníka, ale přesto dokáže nabídnout levné letenky po Evropě.

A tato chvíle nastala i nyní. EasyJet pouze do 8. února 2011 nabízí své letenky s až 25% slevou a to na lety mezi 18. únorem a 31. březnem. Takže není o čem moc přemýšlet a jde se na prohrabávaní jejich letenek. Pouze připomínáme, že z Prahy nabízí easyJet přímé spoje do Amsterdamu, Bristolu, Doncasteru, Londýna, Lyonu, Milána či Paříže.

easyJet letenky se slevou až 38 % pouze do úterý

logo easyJet Amsterdam, Bristol, Doncaster, Londýn, Lyon, Milán, Paříž. Tak to jsou města, kam vás přímo z Prahy donese nízkonákladovky easyJet, kdy právě nyní můžete využít její novoroční akce v podobě až 38 % slevy na všechny letenky z jejich nabídky (tedy nejen zmíněných 7 přímých letů z Prahy). Akce easyJetu se týká letenek mezi 2. únorem a 13. červencem 2011. Teď to nejdůležitější, akce končí již v úterý o půlnoci. Tak hurá na hledání a bookování levných jarních či letních letenek.

6 nových destinací easyJet z letiště Londýn Gatwick

logo easyJet I mezi Čechy oblíbená nízkonákladovka easyJet oznámila rozšíření svých destinací, kam nabídne přímé lety z londýnského letiště Gatwick. 5 destinací je řekněme usedlých neb jsou po Evropě: Boloňa, Sevilla, Izmir (Turecko), Benátky a Aberdeen (Skotsko). Šestá destinace, kam lze zakoupit letenky easyJet však překvapí. Je jí Ammán v Jordánsku. Tento spoj z Londýna do Ammanu se tak stane jedním z nejdelších leteckých spojení, které easyJet ve své nabídce nabízí. Příjemný předvánoční dárek od easyJet pro klienty, co říkáte?

EasyJet flexibilní letenky pro business cestující

Nízkonákladová letecká společnost easyJet zavádí novinku – flexibilní letenky pro business cestující. Do dvou hodin před plánovaným odletem mohou tito cestující ještě změnit svůj let. Business cestující, kteří si zakoupí letenky easyJet, mohou provádět neomezené změny svých letů až po dobu čtyř týdnů – jeden týden před a až tři týdny po původně plánovaném letu. Mezi výhody flexibilních letenek patří urychlený nástup do letadla, žádné rezervační poplatky a další benefity. Flexibilní letenky budou poskytovány za nízkonákladové ceny, které easyJet garantuje.

easy jet letenky se slevou 38 % do 8 destinací, kup hned

Nízkonákladovka easy jet slaví 15 let své existence a co by to bylo za oslavu, kdyby na ni nepozvala své bývalé a budoucí klienty. EasyJet tak učinil pomoci neskutečné akční slevy letenek, kdy až do 10. listopadu nabízí různě vysoké slevy na veškeré své letenky. Co země, to jiná výše slevy (Španělsko 35 %, Anglie 30 atd.). Sleva která byla přidělena na lety z České republiky je krásných 38 procent. Tohle není na rozmýšlení, tohle je na okamžitý nákup letenek easy jet. Letenky jsou nabízeny na období od 1. ledna do 26. března 2011 a můžete s nimi přímo z Prahy letět s easy jet do následujících měst: Amsterdam, Bristol, Doncaster, Londýn, Lyon, Milán a Paříž.

Nízkonákladový easyJet otevřel v Lisabonu 20. evropskou základnu

Nízkorozpočtová letecká společnost easyJet, otevřela v těchto dnech již 20. evropskou základnu a to v portugalském Lisabonu. Z Lisabonu easyJet postupně zavede lety do deseti nových destinací. Tato decentralizovaná struktura zvyšuje efektivitu a díky tomu easyJet drží ceny letenek dlouhodobě na nízké úrovni. Z Prahy můžete v současné době do Lisabonu s easyJet letět přes Londýn, Paříž a Milán nebo na přímé lince z Berlína. (Celý příspěvek…)

easyJet zahájil prodej letenek do Milána do září 2011, cena? 1018 Kč za zpáteční letenku

Dnes oznámila nízkonákladovka easyJet skrze své firemní kanály na sociálních sítích Twitter a Facebook, že zahajíla prodej letenek z Prahy do Milána a to až do září 2011. Právě díky této dostatečné rezervě k odletu do Milána, si můžete právě nyní zakoupit zpáteční letenku Praha Milano za, teď se držte, 1018 Kč. Takže pokud nemáte problém s plánováním několik měsíců dopředu (občas to některým dělá problémy veliké), je tato akce easyJetu právě pro vás. Přejeme vám šťastnou myš při přebírání letenek easyJet.

easyJet nejlepším nízkonákladovým přepravcem 2010

Nízkonákladová letecká společnost easyJet již podesáté v řadě získala prestižní titul Nejlepší nízkonákladový přepravce, který vyhlašuje londýnský časopis Business Traveller. Toto ocenění je vyhlašováno již přes 20 let. Rozhodnout o výsledcích mohou čtenáři z celého světa. Společnosti easyJet se podařilo zvítězit nad konkurencí jako například Air Asia, Air Berlin, BMI BabyJet2 a dalšími.

Uf, letenky do Paříže od 409 Kč a do Amsterdamu od 489 Kč

Komu za to můžeme poděkovat? Společnosti easyJet, která právě v těchto dnech nabízí letenky do Paříže a Amsterdamu za zmíněné ceny a to v termínu od 27. října do 1. prosince 2010. Vše včetně tax, nikoliv však poplatků za zavazadla. Tahle zpráva není příliš dlouhá, to abyste zbytečně nemarnili čas a vydali se na nákup letenek easyJetu a nepřišli s křížkem po funuse. Nabídka je jako vždy početně limitovaná. Hodně štěstí a příjemný let.

Nízkonákladovka easyJet přestane létat z Prahy do Doncasteru

Od 1. ledna 2011 bude zrušena linka z Prahy do Doncasteru a zpět, kterou provozuje nízkonákladovka easyJet. Dosud tato dvě města spojuje 3x týdně, od listopadu 2010 klesne počet letů na 2 týdně, až od 1. ledna 2011 přestane z Doncasteru do Prahy létat úplně.

Nepropásněte, všechny letenky EasyJet s 25% slevou od půlnoci

Právě nyní máte jedinečnou možnost, přemýšlet několik hodin, kam byste se rádi vypravili na podzimní výlet letadly nízkonákladovky easyJet. Jak tomu máte rozumět? Přesně o půlnoci totiž easyJet začne nabízet všechny letenky s 25% slevou a to a lety mezi 1. říjnem a 15. prosincem 2010. Destinaci, kam easyJet létá je mnoho, připomeňme např. ty, kam vás vezme přímo z Prahy: Amsterdam, Bristol, Doncaster, Londýn, Lyon, Milán a město zamilovaných Paříž. (Celý příspěvek…)

Last minute letenky Paříž, Amsterdam, Milán s easyJet

Neváhej a leť s easyJet! Máme tu opět akční nabídku letenek, tentokrát na trasách Praha – Paříž od 499 Kč, Praha – Amsterdam od 499 Kč a Praha – Milán od 439 Kč, a to v termínu od 15. září do 20. října 2010. Počet letenek za výhodnější cenu je limitován, proto neváhejte s rezervací!

Levné letenky EasyJet od 499 Kč již jen dnes a zítra

Dnes a zítra máte poslední možnost si zakoupit levné letenky se společností easyJet do Amsterdamu, Bristolu, Doncasteru či Lyonu. Ceny levných letenek se pohybují od 499 Kč v případě Doncasteru, přes 509 Kč (letenka do Lyonu) až po 569 Kč za leteneku do Amsterdamu a Bristolu. (Celý příspěvek…)

Last minute letenky do Paříže: od 569 Kč s easyJet

Tak prvně, tato nabídka je limitovaná a to velmi, easyjet nabízí pouze 100 míst ve svých letadlech směr Paříž a to na lety z Prahy do Paříže v období od 1. 9. do 6. 10. 2010. Cena letenky se vším všudy je od 569 Kč. Nyní jste zpráva o last minute letenkách easyJetu dočetli a máte pouze chvilku na rozhodnutí, zda se na podzim do Paříže vydáte či nikoliv, protože pokud se budete rozhodovat dlouho, letenky už nebudou.

easyJet: letenky do Lyonu, Londýna, Milána či Amsterdamu od 509 Kč

Chystáte během podzimu, zimy 2010 či jara 2011 výlet do evropských měst Lyonu, Londýna, Milána, Amsterdamu či Paříže? Pak právě nyní máte ideální šanci koupit si letenku v jednom směru v rozmezí od 509 Kč do 569 Kč. Letenky za tyto ceny vám připravila nízkonákladovka easyJet. (Celý příspěvek…)

Letiště Vodochody: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service

Dle informací serveru motejlek.com, v roce 2013, kdy má začít ostrý provoz letiště Vodochody (kdoví však jestli, obyvatelé stále bouří, že nic takového nechtějí), začnou na tomto letišti přistávat letadla následujících aerolinek: Ryanair, WizzAir, easyJet, Air Berlin, flyNiki či Travel Service.

Dvojnásobně nižší letištní poplatky oproti letišti Praha Ruzyně, jsou jednoduše lákavé, zvláště tak blízko u Prahy. Hlavně letiště ve Vodochodech dostavět.

EasyJet zvýší počet linek z Prahy

Nízkonákladová letecká společnost easyJet zvýší v letním letovém řádu počet letů z Prahy o polovinu na 51 linek týdně. Celkem letos z Prahy plánuje přepravit 375 tisíc lidí, řekla marketingová manažerka firmy Verena Keimerová.

Letadla easyJet začala uplynulý víkend nově létat z Prahy do Paříže, v dubnu přibude linka do britského Doncasteru a v květnu do Amsterdamu. Firma létá z Prahy také do Londýna, Bristolu a Milána.