Letenky EgyptAir: levné a online letenky od EgyptAir

EgyptAir je národní leteckou společností Egypta s centrálou v kosmopolitní metropoli Káhiře. Společnost EgyptAir, která v roce 1932 jako sedmé zakládající aerolinie vstoupila do IATA, za 77 let prodělala vyjímečný růst a stala se přední leteckou společností Blízkého východu a Afriky a také váženou značkou, jež je synonymem kvality a vysoké úrovně služeb.

11. července 2008 se Egypt Air oficiálně tal 21. členem Star Aliance, do jejíhož portfolia přispěl 1 628 lety týdně do 70 destinací ve 45 zemích světa. V současnosti má Egypt Air jednu z nejmodernějších flotil, průměrné stáří letadel je 7,5 roku. A bez zajímavosti není ani fakt, že v roce 2004 ukázal Egypt Air rozsah své oddanosti těm nejvyšším standardům v bezpečnosti tím, že se stal první leteckou společností na Blízkém východě a v Africe, jež získala certifikaci IOSA (IATA Operational Safety Audit), tedy licenci, kterou je nutno každé dva roky obnovovat.

Síť leteckých spojení EgyptAir pokrývá 26 hlavních a velkých měst Evropy, 17 hlavních a velkých měst Blízkého východu, 16 metropolí a hlavních měst Blízkého východu, 16 metropolí a hlavních měst Afriky a 9 na Dálném východě, 2 v Severní Americe a 12 domácích v rámci Egypta. Vnitrostátní lety a lety na krátké vzdálenosti ve Středomoří jsou provozovaný EgyptAir pod značkou EgyptAir Express.

Stálým zákazníkům slouží věrnostní program EgyptAir Plus. Jeho nabídka byla vyvinuta tak, aby váženým členům věrnostního programu poskytla více privilegií a výhod. Program je samozřejmě plně kompatibilní s aliančním programem Miles & More, díky kterému mohou zákazníci EgyptAir získané výhody využít, kdykoli letí s EgyptAir či jedním z členů Star Aliance.

Aktuální články a letenky EgyptAir

Levné letenky do Kuala Lumpur v Malajsii jen za 12 590 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Kuala Lumpur nabízí v rámci současné promoakce společnost Egyptair. Zpáteční letenky s odletem z Budepešti na měsíce květen a červen je možné pořídit již za 12 590 Kč. Cena je včetně všech tax a poplatků.

Egyptair otevřel své zastoupení pro ČR a Slovensko

Egyptair, egyptský národní dopravce se sídlem v Káhiře, otevřel 1. července tohoto roku své zastoupení pro Česko a Slovenskou republiku. Jako GSA (General Sales Agent) Egyptair působí pro české a slovenské zákazníky cestovní kancelář Blue Sky Travel.

Egyptair se tak stala sedmými aeroliniemi, které Blue Sky Travel na našem trhu zastupuje. Egyptair létá do 69 destinací ve 44 zemích a provozuje letku 50 moderních letounů. 11. července tohoto roku se oficiálně stal členem Star Alliance.