Letenky El Al: levné a online letenky od El Al

Aktuální články a letenky El Al

Levné letenky do Ejlatu: S odletem z Prahy jen za 5 000 Kč včetně poplatků a zavazadel

Levné letenky do Ejlatu, což je izraelské turistické letovisko při pobřeží Rudého moře, nabízí v současné době společnost El Al. Za zpáteční letenku s odletem z Prahy nyní dáte jen 5 000 Kč včetně všech poplatků. Akce se vztahuje na lety ve vybrané dny v období od ledna do února 2013.

El Al plánuje vlastní alianci, pracovní název Western-Eastern

Izraelská letecká společnost El Al plánuje vytvoření nové aliance. Důvodem je to, že společnosti se nepodařilo získat členství v žádné ze tří hlavních globálních aliancí a její nabídka tak pokulhává za aeroliniemi srovnatelné velikosti, jež v některé alianci jsou. K zamítnutí členství vedly aliance údajně obavy z možných komplikací v arabských zemích, ale také mimořádné bezpečnostní opatření uplatňované na letech této společnosti či to, že El Al nelétá v době šabatu. (Celý příspěvek…)

EL AL létá od 1. srpna i na lince Tel Aviv–Eilat

Od prvního srpna letošního roku provozují izraelské aerolinie EL AL lety na domácí lince Tel Aviv–Eilat. EL AL na této lince létá třikrát denně s letounem Boeing 737-700, a nabízí tak – zejména zahraničním cestujícím – do této oblíbené turistické destinace na břehu Rudého moře časově i finančně výhodné návazné lety z Ben Guironova mezinárodního letiště. Pasažérům, kteří do Tel Avivu přiletí se společností EL AL a budou s ní dále do Eilatu pokračovat, jsou k dispozici speciální výhodné ceny letenek. Doposud na lince Tel Aviv–Eilat létaly pouze aerolinie Israir a Arkia.