Letenky Emirates Airlines: levné a online letenky od Emirates Airlines

Aktuální články a letenky Emirates Airlines

Levné letenky do Bangkoku se společností Emirates jen za 11 190 Kč

Levné letenky do Bangkoku nabízí v rámci časově limitované akce společnost Emirates. V září a říjnu letošního roku je možné letět za pouhých 11 190 Kč včetně poplatků. Odlétá se ze Stockholmu, tam létá z Prahy levně společnost Norwegian, z Katovic pak nízkonákladovka Wizz Air.

Levné letenky do Jakarty: Se společností Emirates jen za 9 946 Kč včetně poplatků!

Levné letenky do Jakarty v Indonésii nabízí špičková letecká společnost Emirates. Za zpáteční letenku s odletem ze Stockholmu zaplatíte jen 9 946 Kč včetně všech tax a poplatků. Odlet ze Stockholmu není zdaleka takový problém, jako se zdá na první pohled. Z Prahy tam levně létá společnost Norwegian, z Katovic ještě levněji Wizz Air.

Emirates Airlines: Levné letenky do Singapuru jen za 11 202 Kč včetně tax a poplatků

Akci na levné letenky do Singapuru mají právě nyní aerolinky Emirates. Zpáteční letenky s odletem z Varšavy pořídíte jen za 11 202 Kč včetně poplatků. Letí se s mezipřistáním v Dubaji, kde je možné několik dní pobýt, aniž by se zvýšila cena letenky.

Emirates: Levné letenky do Šanghaje jen za 9 422 Kč

S nabídkou na levné letenky do Šanghaje v Číně nyní přišla společnost Emirates. Zpáteční letenky s odletem z Varšavy nyní pořídíte za pouhých 9 422 Kč. Cena je včetně tax a poplatků, v rámci cesty je možné pobýt několik dní i v Dubaji. Platnost nabídky je omezená časem a počtem vyhrazených míst!

Emirates Airlines: Levné letenky na Seychelly jen za 11 867 Kč včetně poplatků

Levné letenky na Seychelly nabízí právě nyní arabská letecká společnost Emirates Airlines, která je vyhlášená vysokou kvalitou svých služeb. Zpáteční letenky s odletem z Varšavy nyní pořídíte jen za 11 867 Kč včetně všech poplatků. V rámci cesty je možné absolvovat stopover v Dubaji.

Extrémně LEVNÉ LETENKY NA MALEDIVY jen za 9 365 Kč včetně všech tax a poplatků

S nabídkou a velmi levné letenky na Maledivy přišla luxusní letecká společnost Emirates. Zpáteční letenky s odletem z Varšavy nyní pořídíte jen za 9 365 Kč včetně tax a poplatků. V rámci cesty je možné absolvovat i stopover v Dubaji.

Levné letenky do Hong Kongu s možností stopoveru v Dubaji jen za 9 793 Kč

Mimořádně levné letenky do Hong Kongu nyní nabízí společnost Emirates Airline. Odlétá se z Varšavy a v rámci cesty je možné absolvovat několikadenní stopover v Dubaji. Zpáteční letenky i s ním vyjdou pouze na 9 793 Kč.

Levné letenky na Srí Lanku se společností Emirates jen za 10 745 Kč včetně poplatků

Levné letenky na Srí Lanku nabízí ku příležitosti otevření linky Varšava – Dubaj společnost Emirates Airlines. Zpáteční letenky do města Colombo lze pořídit již za 10 745 Kč včetně poplatků.

Zpáteční levné letenky do Pekingu jen za 9 422 Kč

Velmi levné letenky do Pekingu je nyní možné rezervovat díky akční nabídce aerolinek Emirates. Zpáteční letenka s odletem z Varšavy tak v současné době vyjde jen na 9 422 Kč. Počet míst je rezervován, stejně tak doba, po kterou je možné letenky rezervovat.

Levné letenky do Tokia jen za 9 974 Kč včetně poplatků

Letecká společnost Emirates otevírá novou linku Varšava – Dubaj a při té přiležitosti přišla s promonabídkou mj. na levné letenky do Tokia. Zpáteční letenku včetně všech poplatků lze v rámci probíhající akce pořídit jen za 9 974 Kč včetně všech poplatků.

Emirates rozdávají bonusové míle, využijte toho

Letecká společnost Emirates nabízí členům svého věrnostního programu Skywards bonusové míle pro cesty v říjnu a listopadu odkukoliv z Evropy včetně Prahy do Dubaje a dalších vybraných destinací napříč Asií a Afrikou. (Celý příspěvek…)

Zábavní systém Emirates získal již poosmé cenu SKYTRAX

Již poosmé v řadě získal systém ICE společnosti Emirates Airlines cenu SKYTRAX World Airline Awards za nejlepší zábavní systém na palubě letadla. Společnost Emirates je rekordním držitelem tohoto ocenění a v roce 2012 svoji pozice opět upevnila. Cena je udělována na základě hlasování více než 18 milionů pasažérů 100 různých národností. (Celý příspěvek…)

Levné letenky do Adelaide: S luxusními aerolinkami Emirates z Prahy jen s jedním přestupem

Jedna z nejvyhlášenějších leteckých společností světa, Emirates, spouští 5. listopadu 2012 svou novou linku do australského Adelaide. To se tak po Brisbane, Melbourne, Perthu a Sydney stává pátým městem v zemi, do něhož tyto aerolinky pravidelně létají.

Obyvatelé České republiky tak mohou z Prahy do Austrálie letět s pouhým jedním přestupem (!) a navíc se společností, která si jako jedna z mála udržuje vysoký standard svých služeb. I v ekonomické třídě můžete cestovat s 32kilogramovým zavazadlem a veškeré nápoje včetně těch alkoholických jsou v průběhu letu podávány zdarma.

Emirates rozšiřuje svou síť ve Spojených státech a Pákistánu

Letecká společnost Emirates Airlines představila své nové plány expanze. Ve Spojených státech ohlásila pravidelné denní linky do Seattlu a Dallasu. Na obě mezinárodní letiště Dallas – Fort Worth a Seattle – Tacoma budou létat přímé linky od 2. února, respektive od 1. března 2012. V Pákistánu otevřela další linky do Islámábádu, Lahore a Péšávaru. Na obě mezinárodní letiště Allama Iqbal v Lahore a Benzir Bhutto v Islámábádu létají přímé linky sedmkrát týdně od 31. října 2011, respektive 2. listopadu 2011, na mezinárodní letiště v Péšávaru dopravuje společnost své klienty třikrát týdně od 5. listopadu 2011.

Emirates pošlou do Prahy obří Boeing na linku do Dubaje

Kvůli zájmu cestujících o lety mezi Prahou a Dubají nasadí firma Emirates Airlines na tuto linku od počátku příštího roku obří letoun Boeing 777-300. Stroj bude největším dopravním letadlem, které do Prahy létá na pravidelných linkách. Zhruba 70 procent cestujících z linky přestupuje na návazné lety, zejména do Bangkoku, na Maledivy či Seychely. Lety z Prahy do Dubaje vypravují i SmartWings. Do sousedního emirátu Abú Dhabi létá ČSA.

Nový spoj Emirates od 1. června: přímá linka Ženeva Dubaj

1. června 2011 zahájí provoz linka, která bude denně bez mezipřistání létat mezi Dubají a Ženevou. Ženeva se stane 111. zahraniční destinací společnosti Emirates a zároveň 26. evropskou destinací této letecké společnosti. Společnost Emirates létá do Švýcarska již od roku 1992, a to na lince mezi Dubají a Curychem. (Celý příspěvek…)

Letenky Emirates nově od února 2011 i do Basry

Od 2. února příštího roku začne společnost Emirates létat do irácké Basry. Basra se stane stodesátou zahraniční destinací, do které společnost létá, a zároveň šestou otevřenou linkou ve finančním roce 2010–2011. Z Dubaje do Basry bude Emirates létat čtyřikrát týdně, v pondělí, středu, čtvrtek a sobotu, provoz linky čeká na finální schválení irácké vlády. Spoj bude obsluhovat letoun Airbus A330. (Celý příspěvek…)

Emirates Airlines, včera vzlétlo první letadlo do Dubaje, cena 9952 Kč

Ano, včera se stala řadu měsíců avizována událost, Emirates Airlines oficiálně otevřeli svoji přímou linku z Prahy do Dubaje. A ač se konkurence (např. Austrian Airlines) snaží sebevíce přiblížit svými cenami letenek k ceně letenek Emirates Airlines, stále budou mít mínus, že nelétají přímo, ale vždy s přestupem.

A kolik, že je zaváděcí cena letenek Praha Dubaj? 9952 Kč tam i zpět a to včetně všech poplatků. Samozřejmě si nastudujte, jaká pravidla platí pro zavazadla v letadlech Emirates Airlines. A hurá do Dubaje.

Emirates Airlines: za rok přepravíme 160 tisíc pasažérů z Prahy do Dubaje

Že Emirates Airlines zde od 1. července budou mít své zastoupení a co více, přímý letecký spoj Praha – Dubaj. A právě na této lince plánuje Emirates odbavit během 12 měsíců odbavit 160 tisíc klientů.

Obsazenost letadel Emirates by se tak při každodenním spoji Praha Dubaj měla pohybovat kolem tří čtvrtin. Postupem času se očekává další nárůst až o deset procent.
(Celý příspěvek…)

Třída First Emirates Airlines nás zatím do Dubaje z Prahy nečeká

Jak už jsme před pár dny psali, největší aerolinky na Blízkém východe Emirates Airlines si naplánovali expanzi do postkomunistických zemí střední Evropy a může nás těšit, že jako první měli v kolonce napsáno Česká republika – Praha.

Pokud si zakoupíte letenky Emirates Airlines, tak na vás bude čekat letadlo cestovní třídy Airbus A330, nejmenší letadlo z flotily Emirates. Z toho plyne, že na superkomfortní třídu First si z Prahy ještě musíme počkat.

Emirates Airlines navíc budou moci využít incentivní program letiště Praha Ruzyně, kdy dostanou z letištních poplatků slevy, neb jsou nová dálková linka a takové si Ruzyně cení.

Letenky do Dubaje a zpět, které začínají 1. července 2010, rezervační systém zobrazuje zhruba za 16 tisíc korun, čímž je Praha dražší než Vídeň či Mnichov.

Od poloviny roku 2010 přímá linka Praha – Dubaj díky Emirates

Zhruba v polovině roku 2010 nabídne letecká společnost Emirates přímé spojení Prahy s Dubají ve Spojených arabských emirátech. Na tuto linku budou nasazeny letadla Airbus A330, linka bude provozována každý den a let potrvá 6 hodin.

Tento přímý spoj Prahy s Dubají je výsledkem téměř 2,5 letého vyjednávání. Cestující tak získají nejrychlejší spojední do Asie, ale i pro cestování do Austrálie, kde dosud museli využívat služeb Korean Air s přestupem v Soulu. Tedy, pokud jste letěli z pražské Ruzyně. (Celý příspěvek…)

Zisk aerolinek Emirates se propadl o 72 procent

Čistý zisk největší blízkovýchodní letecké společnosti Emirates se meziročně propadl o 72 procent. Výsledky nejvíce poškodily stoupající ceny paliva a ekonomická krize. Emirates zaznamenaly v uplynulém fiskálním roce, který skončil 31. března, zisk 1,49 miliardy dírhámů (téměř osm miliard korun).

Telefonování z letadla? S Emirates Airlines žádný problém

Další hranice v letecké dopravě padla. Dubajská společnost Emirates Airlines jako první na světě umožnila svým cestujícím používat v letadle mobilní telefony. Díky konkurečnímu boji lze předpokládat, že tuto novou službu, která dosud nebyla u leteckých společností myslitelná, přinesou i další aerolinky, včetně ČSA. Ty by chtěly zavést tuto službu ve svých nových strojích Airbus již v roce 2008.

Mobily se v letadlech dosud nemohly používat kvůli riziku, že by rušily radiovou leteckou navigaci. Nové technologie se však stále vyvíjí a tak tak jedna z nich toto nebezpečí vylučuje.

Jak to tedy celé funguje? V letadle je umístěna mikrobuňka, do které půjde hovor z paluby letadla. Z této mikrobuňky bude hovor přepojen do satelitního systému a z něj pak do pozemní telekomunikační sítě.

Nová éra komfortu na palubách Emirates – sedačky jako pohodlná lůžka

Do boje o zákazníky z vysoce konkurenčního a prestižního segmentu obchodních cestujících nasadily již v srpnu dubajské aerolinie Emirates Airlines silnou zbraň – zcela novou generaci sedadel, která lze jednoduše změnit v pohodlná lůžka.

Tato investice je jedním z klíčových bodů nedávno spuštěné série zdokonalování produktu Emirates Airlines, jež na kvalitě služeb postavila svoji filozofii a jež sbírá jedno prestižní ocenění za druhým. Očekává se, že díky novým vylepšením získají Emirates Airlines přízeň nových zákazníků cestujících na dlouhé vzdálenosti.

Počátkem roku by mělo být novými sedačkami vybaveno všech 12 současných Boeingů 777-300 jež má společnost Emirates Airlines ve flotile, standardem se stanou i pro všechny další stroje tohoto typu, které si aerolinky u Boeingu objednaly. (Celý příspěvek…)