GERMANWINGS: letošní léto s mottem „Dolce Vita“ a nabídkou 9 nových spojů

Společnost Germanwings vstupuje do léta s mottem „Dolce Vita“ a nabídkou 9 nových spojů z Kolína/Bonnu, Stuttgartu a Hannoveru do Itálie. Celkově mohou letos klienti Germanwings letět z 5 německých letišť do 75 destinací. Pro cestující z letiště Kolín/Bonn znamená rozšíření italské nabídky 4 lety týdně do Bari a Pisy, stejně jako 2 týdenní spoje do Cagliari na Sardinii. Spoj do Pisy bude od května navýšen o 1 let na 5 spojů za týden. Výhodné nabídky letů se vztahují v létě také na Mallorku s dodatečnými spoji v úterý, ve středu a čtvrtek. Přidaným vnitrostátním letem je od července čtvrteční spoj z Kolína/Bonnu do Salcburku, který navýší počet letů na této trase na 5 týdně.

Také spoj do Klagenfurtu, který je nyní operován 5krát týdně, bude navýšen o 1 let. Germanwings navyšují v letních měsících i počet letů do Chorvatska. Koncem července budou mít cestující k dispozici středeční spoj do Zadaru. Region Pula bude obsluhován od července do září také v úterý a v pátek, celkový počet letů do této destinace bude 4krát do týdne. V časovém období mezi 25. 7. a 5. 9. bude rozšířena i nabídka letů do Řecka. Ze Stuttgartu se cestujícím nabízejí nové cesty do Itálie, do Bari a Cagliari.

Hannover nabízí 4 nové spoje – Neapol, Bari, Benátky (Treviso) a Catanii. Kromě toho Germanwings zavádějí a posilují další spoje do tureckého Izmiru a do Palmy de Mallorca v termínu od 6. 7. do 19. 8.