Letenky Germanwings: levné a online letenky od Germanwings

Aktuální články a letenky Germanwings

Levné letenky do Kolína nad Rýnem z Prahy jen za 2 951 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Kolína nad Rýnem s odletem z Prahy nabízí letecká společnost Germanwings. Zpáteční letenky včetně všech poplatků je možné rezervovat již za 2 951 Kč. Dostupných termínů je víc.

Germanwings startují s pěti novými destinacemi z letiště Kolín nad Rýnem/Bonn

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings startuje v létě s pěti novými destinacemi. Nově budou Germanwings létat do Londýna-Heathrow, Neapole, chorvatské Rjeky, Katánie, na Sicílii a také do Afriky: marockého Nadoru. Do prvních čtyř destinací budou Germanwings létat od konce března, do Nadoru od 25. května do 19. září 2012. Všechny lety budou provozovány novými Airbusy A319.

GERMANWINGS: letošní léto s mottem „Dolce Vita“ a nabídkou 9 nových spojů

Společnost Germanwings vstupuje do léta s mottem „Dolce Vita“ a nabídkou 9 nových spojů z Kolína/Bonnu, Stuttgartu a Hannoveru do Itálie. Celkově mohou letos klienti Germanwings letět z 5 německých letišť do 75 destinací. Pro cestující z letiště Kolín/Bonn znamená rozšíření italské nabídky 4 lety týdně do Bari a Pisy, stejně jako 2 týdenní spoje do Cagliari na Sardinii. Spoj do Pisy bude od května navýšen o 1 let na 5 spojů za týden. Výhodné nabídky letů se vztahují v létě také na Mallorku s dodatečnými spoji v úterý, ve středu a čtvrtek. Přidaným vnitrostátním letem je od července čtvrteční spoj z Kolína/Bonnu do Salcburku, který navýší počet letů na této trase na 5 týdně. (Celý příspěvek…)

Společnost Germanwings zavádí v letním letovém plánu Tenerife

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings rozšiřuje svůj letní letový plán o trasu na ostrov Tenerife. Od 24. září do 29. října 2011 bude cestujícím z letiště Kolín/Bonn k dispozici sobotní spojení na kanárský sopečný ostrov. Již nyní lze rezervovat letenky na webových stránkách www.germanwings.com. Kdo si letenky koupí dříve, může se déle těšit a především ušetří díky nejvýhodnějším cenám.

Reakce Germanwings na leteckou daň: nová trasa Maastricht – Berlín

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings reaguje na politiku schválené letecké daně, která v Německu platí pro všechny lety od 1. ledna 2011. Od konce března 2011 otevře trasu Maastricht–Berlín se dvěma lety v každý všední den a dvěma lety během víkendu. Tyto lety budou obsluhovány letadlem typu Airbus A319 se 150 místy na palubě. Přes Berlín mohou cestující z Maastrichtu s Germanwings dále pokračovat do dalších destinací, jako jsou Stuttgart, Moskva, Stockholm, Istanbul, Izmir a Split. (Celý příspěvek…)

Germanwings od léta 2011 levné letenky do Tenerife

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings rozšiřuje svůj letní letový plán o trasu na ostrov Tenerife. Od 24. září do 29. října 2011 bude cestujícím z letiště Kolín/Bonn k dispozici sobotní spojení na kanárský sopečný ostrov. Již nyní lze rezervovat letenky na webových stránkách www.germanwings.com. Kdo si letenky koupí dříve, může se déle těšit a především ušetří díky nejvýhodnějším cenám. Vedle letů na Tenerife nabízejí Germanwings svým kl ientům v rámci letního letového plánu pro rok 2011 další spojení z pěti německých letišť do více než 75 zajímavých destinací po celé Evropě.

Společnost Germanwings zveřejnila první část letního letového plánu pro rok 2011

Nízkonákladová letecká společnost German wings zveřejnila již 16. září první část letního letového plánu pro rok 2011 a od 18:00 umožnila rezervace. Díky tomu mohou nedočkavci již nyní s téměř ročním předstihem plánovat své cesty a rezervovat si lety na internetových stránkách www.germanwings.com. Letní letový plán German Wings začíná 27. března 2011. Při spuštění rezervací se většina letenek prodává za nejnižší cenu. Ti, kdo plánují svou cestu již teď včetně rezervace letenky, na tom vydělají nejvíce. Klienti German wings si mohou v rámci letního letového plánu vybírat hned z pěti německých letišť Kolín/Bonn, Stuttgart, Berlín-Schönefeld, Dortmund a Hannover a z dalších 68 atraktivních destinací po celé Evropě.

Věrnostní program Lufthansa Miles & More, součastí je již i Germanwings

Od 1. září 2010 mohou účastníci věrnostního programu Miles & More u všech letů společnosti Germanwings nejen uplatňovat své míle jako dosud, nýbrž také prémiové míle sbírat. Obdobně jako u mílí, které účastníci nasbírají při letech společnosti Lufthansa, bude platit v budoucnu stejná hodnota milí pro jednotlivé rezervační třídy také u spojů Germanwings.

Členové klubu Miles & More obdrží za vnitrostátní let až tisíc milí a až 1250 milí za každý let do evropských destinací Germanwings. (Celý příspěvek…)

Germanwings: Zahájeny lety z dolnosaského Hannoveru

Ve čtvrtek 29. dubna 2010 zahájila německá letecká společnost Germanwings působení na svém novém stanovišti, letišti Hannover
Langenhagen. Při té příležitosti pokřtila jedno ze svých tří letadel, která jsou od této chvíle umístěna v hlavním městě spolkové země Dolní Sasko na „City of Hannover“ (Město Hannover).

Odtud je možné jednoduše a výhodně realizovat cesty do 16 evropských destinací. Vzhledem k tomu, že doposud bylo zarezervováno více než 150 000 letenek z a do Hannoveru a s ohledem na průměrné 80% využití kapacit společnosti lze očekávat, že společnost Germanwings bude v Dolním Sasku úspěšná. (Celý příspěvek…)

Společnost Germanwings zveřejnila zimní letový plán

Přestože je léto sotva přede dveřmi, nedočkavci si své zimní cesty mohou naplánovat s předstihem již nyní. Německá letecká společnost Germanwings totiž již nyní zveřejnila první část svého zimního letového plánu pro sezonu 2010/2011. (Celý příspěvek…)

Comfort Plus Germanwings a 6. základna v Německu

Letecká společnost Germanwings si na rok 2010 nachystala několik novinek, které během roku postupně představí. Jednou z nových služeb v těchto dnech představených je tzv. Comfort Plus, v rámci které si cestující u Germanwings mohou dorezervovat volné sousední místo a zajistit tak více prostoru, pohodlí a soukromí. Využít této služby může každý cestující zakoupením volného sedadla za aktuální cenu letenky až 3 hodiny před odletem přes speciální číslo call centra +49 (0) 0180-535 63 65.

Za rezervaci zakoupenou v tentýž den jako svoji letenku zaplatí cestující stejnou cenu jako za své reálné místo. Volné místo zakoupené v rámci Comfort Plus již nemůže být přebukováno ani přeneseno na jinou osobu. (Celý příspěvek…)

Germanwings bilancují své české působení a odhaluje budoucí plány

I po šesti letech svého působení na českém trhu německá letecká společnost Germanwings posiluje svou pozici a s dosavadními výsledky u nás je spokojena.

Letos společnost Germanwings přepravila na své lince z Prahy do Kolína n. R./Bonnu 102 000 cestujících, s tím 83,7procentní vytížeností svých letadel.

Jako nízkonákladová letecká společnost nabízí Germanwings více kvalitních služeb než ostatní, a to za velmi rozumnou cenu. Proto získává stále více obchodních cestujících, kteří dnes hledají levnější varianty cestování. Přitom ale Germanwings rostou, zahájily provoz na nových trasách a další plánují. (Celý příspěvek…)

Germanwings plánují další růst a rozšíření flotily

Sedmý rok existence Germanwings byl završen s plány budoucího růstu. V příštím roce by společnost chtěla překročit magickou desetimilionovou příčku přepravních kapacit. Nejdůležitějším cílem je však nadále setrvat ve stavu zisku, jako tomu bylo i v roce 2009, kdy se společnosti navzdory ekonomické krizi podařilo udržet
vytížení přepravních kapacit nad hranicí 81 %.

V současné době provozuje společnost na evropském nebi celkem 130 letů z pěti německých základen – Kolín nad Rýnem/Bonn, Stuttgart, Berlín-Schönefeld, Hamburk a Dortmund. Jenom z Kolína nad Rýnem, kde jsou Germanwings lídrem trhu, létají do rekordních 57 destinací. Jedničkou jsou Germanwings i ve Stuttgartu,
odkud provozují lety do 38 destinací; z Hamburku do 6 a z Dortmundu do 4 destinací. (Celý příspěvek…)

Germanwings spolupracují s věrnostním systémem Payback

Německá nízkonákladová letecká společnost Germanwings se stala oficiálním partnerem vedoucího bonusového programu Payback. Od 24. října je možné nákupem letů nízkonákladové letecké společnosti sbírat body bonusového programu Payback.

S každou rezervací letu Germanwings odmění Payback své členy jedním bodem za každé utracené euro, přičemž na počátku spolupráce bude cestujícím udělen dokonce trojnásobný počet bodů. Nasbírané body mohou být vyměněny za poukaz na další letenku v rámci Payback Prämienshopu. (Celý příspěvek…)

Germanwings slaví 6 let a jako dárek má letenky za 9,99 euro

Německá letecká společnost Germanwings slaví v těchto dnech 6 let své existence a jako dárek pro své klienty připravila do své nabídky od 14. 10. 2008 jednosměrné letenky ve vybraných zimních termítech za 9,99 eura a to včetně letištních a dalších příplatků.

Pro Čechy je příznivé, že do akce byly zahrnuty i lety mezi Prahou a Kolínem nad Rýnem. O akci Germanwings informoval server planes.cz

Zjednodušený a cenově výhodný „Smart Connect“ nyní i z Prahy

Německá nízkonákladová letecká společnost Germanwings ohlásila rozšíření možnosti zjednodušeného přestupu pro pasažéry cestující z Prahy do Curychu a Berlína přes Kolín nad Rýnem/Bonn. Navazuje tak na představení nového servisu „Smart Connect“, který byl v srpnu 2007 zaveden v rámci vybraných evropských destinací.

Smart Connect je realizace myšlenky zjednodušených přestupů v oblasti nízkonákladové přepravy, jaká zatím nemá na evropském trhu obdoby. Lety „Smart Connect“ z Prahy do Curychu a Berlína lze využít již od 28. října 2007, kdy vešel v platnost zimní letový řád Germanwings.

Lety „Smart Connect“ vyjdou levněji než kombinace dvou běžných letů a přitom výrazně zvyšují hodnotu letenky. Cestující sice stále musejí projít odbavení i na přestupovém letišti, ale mohou využít přednostních přepážek umístěných v bezprostřední blízkosti výdeje zavazadel.

Brzy bude možné využít lety Smart Connect také mezi Prahou a londýnským letištěm Stansted. Smart Connect operuje na vybraných trasách přes tři německé základny Germanwings – Kolín nad Rýnem/Bonn, Stuttgart a Berlín – Schönefeld. Pro „Smart Connect“ byly vybrány ty spoje, u kterých mají cestující minimálně 90 minut pro přestup na navazující let.

Flexibilní Germanwings – tarif Flex Plus

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings zavedla speciální tarif Flex Plus, který umožňuje zákazníkům bezplatnou změnu rezervace nebo dokonce zrušení letu, což u standardních tarifů možné není. Takže ať už vás ke změně termínu letu vede narození dítěte, přesunutá pracovní schůzka nebo třeba jen špatné počasí, nyní už to není s Germanwings problém

Germanwings rozšiřují cílové destinace

Germanwings rozšiřují počet destinací do jižní a jihovýchodní Evropy. Do letního letového plánu pro rok 2007, jehož platnost začíná 25. března 2007, zařadila 11 nových leteckých cílů, předběžně oznámila další tři a zvýšila frekvenci letů na ostrov Palma de Malorca. Nejvíce novinek je ohlášeno pro hlavní domácí stanoviště Germanwings, letiště v Kolíně/Bonnu. K již rozsáhlé nabídce letních destinací přibudou Burgas, Sarajevo, Sofie, Zadar, Varna, Alghero na Sardinii, Kavala v severním Řecku a Bukurešť. Současně s novými cíli se zvýší frekvence letů do Palmy de Mallorca na 15 spojení týdně.