Letenky Iberia: levné a online letenky od Iberia

Aktuální články a letenky Iberia

Levné letenky do Panamy jen za 11 671 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Panamy tentokráte nabízejí španělské aerolinky Iberia. Zpáteční letenky do Panama City s odletem z Barcelony v rámci akce pořídíte jen za 11 671 Kč. Návrat je z kostarického San Juanu, letí se také do Barcelony, ale volitelně je možné cestu ukončit již v Madridu. Na závěr snad jen, že dostupných termínů je víc.

Iberia kvůli stávce ruší přes stovku letů

Španělská letecká společnost Iberia včera kvůli stávce pilotů zrušila přes stovku letů, neodstartovala tedy třetina pravidelných spojů. Piloti se obávají propouštění v souvislosti s plánem vedení vytvořit dceřinou společnost Iberia Express, která má fungovat jako nízkonákladové aerolinky. Kvůli tomu stávkovali už v prosinci a jejich protest bude pokračovat i ve středu.

Iberia zrušila 440 letů kvůli stávce

Španělská letecká společnost Iberia musela zrušit okolo 440 letů kvůli stávce letušek a stewardů. Podle zástupců společnosti bude kvůli dvoudenní stávce, která trvá do dnešní půlnoci zrušena přibližně čtvrtina letů. Nejvíce bude zasaženo madridské letiště Barajas. Lety do ostatních turistických destinací a dálkové lety se rušit nebudou.

Iberia bude od října létat do Prahy

Podle informací serveru Planes.cz začne na Letiště Praha se začátkem platnosti zimního letového řádu (28. 10.) létat španělská letecká společnost Iberia. Kromě Luxairu se jedná o posledního národního dopravce ze západní Evropy, který k nám dosud pravidelně nelétal.

Dny provozu jsou pondělí (Madrid 11:00 – Praha 13:35/14:25 – Madrid), úterý, čtvrtek, sobota a neděle (vždy 10:10 – 12:45 / 13:35 – 16:25). Iberia zároveň s lety do Prahy otevře 4x týdně nové lety i do polské Varšavy.