Letenky Icelandair: levné a online letenky od Icelandair

Icelandair je národní letecký dopravce Islandu, který byl založen již v roce 1937. Letecká společnost Icelandair patří mezi jednu z nejprogresivnějších a dynamicky se rozvíjejících aerolinií s více než 70 letou zkušeností v leteckém průmyslu. V současné době Icelandair létá do 24 destinací v Evropě a Severní Americe. Nabízí kompletní sortiment služeb za dostupné ceny.

Domovským letištěm Icelandairu je letiště Keflavik, které je vzdáleno necelou hodinu jízdy od hlavního města Islandu – Reykjaviku. Icelandair operuje své pravidelné lety mezi Islandem, Evropou a Severní Amerikou. V současné době používá Icelandair pro své pravidelné lety flotilu letadel Boeing 757-200 a Boeing 757-300.

S Icelandair si můžete z Reykjaviku zaletět přímým spojem do těchto měst Seattle, Minneapolis, Toronto, New York, Boston, Halifax, Orlando, Helsinky, Stockholm, Trondheim, Oslo, Bergen, Stavanger, Kodaň, Belín, Frankfurt, Amsterdam, Mnichov, Düsseldorf, Brusel, Milán, Londýn, Paříž, Barcelona, Manchester, Barcelona, Madrid a skotský Glasgow.

Icelandair nabízí svým cestujícím služby pohodlné ekonomické třídy, ekonomické třídy Comfort a obchodní třídy Saga Class

Odlety na Island z Prahy / Vídně

Odlety na Island z Prahy nebo Vídně jsou uskutečňovány ve spolupráci s partnerskými leteckými společnostmi s jedním přestupem v evropském městě – Kodaň, Oslo, Stockholm, Londýn, Brusel, Paříž, Frankfurt, Amsterdam, Mnichov, Berlín, Helsinky a odtud dále s leteckou společností Icelandair. Icelandair nabízí svým cestujícím možnost každodenních odletů/příletů na/z Islandu, i v případě odletu z Prahy nebo Vídně.

Odlety na Island z Německa

Icelandair nabízí svým cestujícím mimo sezónu (říjen – květen) až 4x týdně přímé lety z Frankfurtu na Island. Během hlavní sezóny (červen – září) Icelandair operuje každodenní přímé lety z Frankfurtu, 2x týdně z Berlína, Mnichova a Düsseldorfu.

Aktuální články a letenky Icelandair

Průvodce třídami letecké společnosti Icelandair

Třeba uvažujete, že si zakoupíte letenku Icelandairu a vydáte se na svůj vysněný výlet na Island. Jenže tápete, jaké rozdíly jsou mezi jednotlivými třídami pro cestující Icelandairu. Nebojte, Letenkář vám poradí, a vy si pak vyberte dle chuti, kterou třídou bude pro vás nejlepší cestovat. (Celý příspěvek…)