Jet2.com od podzimu z Prahy do Newcastlu

Ryanair z Prahy pomalu odchází, ale nemusíme truchlit, jiní zůstávají a rozšířují své přímé lety z Prahy a co více, jde o nízkonákladovku. O kom je řeč? Nízkonákladovka Jet2.com od podzimu 2010 rozšíří počet svých spojení z Prahy na 4 a to přímý spoj do Newcastlu v severovýchodní Anglii.

Přesně od 5. listopadu, začne na této trase Jet2.com létat a to 3x týdně: úterý, čtvrtek a neděle. Cena jednosměrných letenek do Newcastlu je aktuálně nabízena od 1005 Kč a to včetně poplatků. Co říkáte, to není mnoho, ne?

A to víte, že Newcastle byl nedávno dokonce vyhlášen za nejpřátelštější město v Anglii? O důvod více, proč do něj vyrazit a poznat další kousek Evropy. Pokud tak učiníte, můžete reálně poznat i další střípek z dějin lidstva, nedaleko Newcastlu se totiž nachází Hadriánova zeď: zbytky římského opevnění zbudovaného v roce 122 n.l. přes celou šířku severní Anglie, sloužící jako obranný val a rovněž jako hranice římského imperia. Možná tušíte, že tato památka je zapsána na seznamu UNESCO. Takže hurá s Jet2.com do Newcastle.