Letenky Korean Air: levné a online letenky od Korean Air

Korean Air Lines (někdy také Korean Airlines), často známější jako Korean Air jsou národní a největší leteckou společností v Jižní Koreji. Centrála se nachází v jihokorejském Soulu.

Palubní služby Korean Air jsou považovány za jedny z nejlepších na světě a poskytují lety vysoké kvality do 33 zemí v Asii, Americe, Evropě, Tichomoří. V součastnosti je například nejkratší spoj do Austrálie z Prahy právě skrze Korean Air a to letem Praha – Soul, Soul – australská velkoměsta dle vaší potřeby.

Korean Airvznikly 1. března 1969 privatizací státních Korean Air Lines a začínaly s osmi malými letadly jako prakticky neznámý dopravce. Dnes, po 40 letech, mají Korean Air flotilu 130 letadel, se kterými létají do 116 destinací v 39 zemích světa. Za 40 let své existence nalétaly Korean Air přes 5,87 miliardy kilometrů, což odpovídá 146 700 obletům Země a nebo 7700 letům na Měsíc a zpět. Přepravily celkem 472,51 milionu cestujících a 27,3 milionu tun nákladu.

Během dalších deseti let hodlají Korean Air zvýšit počet přepravených cestujících ze současných 13 milionů na 20 milionů ročně a množství
nákladu z 1,66 milionu tun na 2,5 milionu tun ročně. Do roku 2019 Korean
Air
rovněž hodlá rozšířit svou flotilu o deset letounů typu Boeing 787, deset Airbusů 380 a o 36 dalších strojů včetně letounů typu B737NG a B777-300ER.
Počet destinací se má podle plánu rozrůst na 140 ve všech kontinentech.

Průměrné stáří letadel v letce Korean Air je méně než 7 let. Letecká společnost Korea Air je součástí letecké aliance Sky Team. Oficiální stránky Koreanair jsou k nalezení na webové adrese http://www.koreanair.com/

Aktuální články a letenky Korean Air

Levné letenky na Palau: Koror z Prahy jen za 18 090 Kč včetně všech poplatků!

Levné letenky na Palau v Tichém oceánu nabízí společnost Korean Air. Zpáteční letenky s odletem z Prahy je možné rezervovat za 18 090 Kč včetně všech poplatků a tax.

Levná letenka na Nový Zéland: Auckland s odletem z Prahy jen za 25 612 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Aucklandu nabízí ve své nejnovější akci aerolinka Korean Air. V případě odletu z Prahy zaplatíte za zpáteční letenku včetně všech poplatků a kufrů jen 25 612 Kč.

Nová linka Korean Airu do Rangúnu! Do Barmy můžete nyní z Prahy letět pouze s jediným přestupem!

Jihokorejská letecká společnost Korean Air rozšiřuje svoji síť destinací a s platností od 15. září 2012 bude svá letadla vysílat i do největšího barmského města Rangún. Ze Soulu tam bude létat vždy v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli v 18:05, přílet do Rangúnu je plánován na 21:40. V opačném směru se bude létat ve stejné dny, odlet je ve 23:20, přílet do jihokorejské metropole následující den v 7:40 hodin. Na první pohled velké časové rozdíly jsou způsobeny rozdílnými časovými pásmy.

Korean Air budou létat i na londýnský Gatwick

Jihokorejské aerolinie Korean Air rozšíří na jaře své lety do Londýna. Od 3. dubna bude společnost nově pravidelně létat ze Soulu do Londýna-Gatwick. (Celý příspěvek…)

Letecká společnost Korean Air zvyšuje počet letů do Prahy

Od 27. března rošiřuje Korean Air provoz linky Praha – Soul – Praha na frekvenci čtyři lety týdně (po, út, čt, so). Při této příležitosti společnost připravila last minute nabídku do destinací Sydney, Brisbane, Auckland a Honolulu. Roční letenku bez palivových a letištních příplatků nabízí Korean Airlines za 19 900 Kč.