Krach SkyEurope: pomocná ruka od SmartWings

Nízkonákladovka SmartWings je další leteckou společností, která poskytla pomocnou ruku pasažerům SkyEurope, kteří se dostali do problémů.

Všem cestujícím Sky Europe, kteří se prokáží platnou rezervací se Sky Europe, nabízí SmartWings letenky do Paříže (Roissy Charles de Gaulle), Říma (Fiumicino) , Valencie a Malagy za 49 euro za jeden směr včetně všech poplatků a daní.

Narozdíl od jiných low- cost dopravců je u SmartWings v ceně letenky zahrnuto také občerstvení a odbavené zavazadlo o váze 20 kg + příruční zavazadlo 5kg. Smart Wings si neúčtují žádné další poplatky (např. za použití platební karty, transakční poplatky, apod.).

Pasažéři s platnou rezervací letu se SkyEurope si mohou zarezervovat nejbližší možný let se SmartWings pomocí call centra SmartWings na telefonu 900 166 565 (ČR) a +420 255 700 827 (volání ze zahraničí) anebo přímo na letištní přepážce Travel Service/SmartWings na letišti Praha – Ruzyně (Terminál 1 a 2) .

Rezervace musí být k dispozici při telefonátu na call-centrum a musí být předložena při odbavení. Dostupnost letenek SmartWings na konkrétní lety závisí na jejich obsazenosti. Nabídka vztahuje na linky SmartWings od 1.9. 2009.