Proč si vybrat levné letenky Click4Sky.com


Cena letenek Click4Sky.com je konečná

Cena letenek Click4Sky.com je garantovaná a stejná do všech 40 destinací z jejich nabídky. Za 1390 Kč zakoupíte letenku z pražského letiště Ruzyně do vybrané evropské destinace a zpět. Za letenky Click4Sky.com neplatíte již nic více, žádné další taxy či poplatky. To však platí za předpokladu, že vše, nákup i odbavení uděláte skrze internet, konkrétně webové stránky Click4Sky.com.

Pokud využijete odbavení u přepážky na Ruzyni, pak za každého cestujícího zaplatíte navíc 250 Kč.

Click4Sky to je celkem 40 evropských destinací

Click4Sky.com, jelikož jde o nízkonákladovku ČSA, létá po celé Evropě. A tak se s Click4Sky můžete podívat za cenu 1390 Kč jedním směrem, do celkem 40 destinací ve 26 zemích. Amsterdam, Atény, Bělehrad, Benátky, Berlín, Boloňa, Bratislava, Brusel, Budapešť, Curych, Dublin, Dusseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Istanbul, Káhira, Kodaň, Kolín nad Rýnem, Košice, Krakov, Ljublaňa, Londýn Heathrow,Londýn Stansted, Madrid, Manchester, Miláno, Mnichov, Oslo, Riga, Řím, Stuttgart, Soluň, Talinn, Vídeň, Vilnius, Marseille, Helsinky, Sofie a Split. A to zní lákavě, co říkáte.

Letenky Click4Sky.com do 40 měst Evropy včetně poplatků za 1390 Kč! Zde >>

 Místo odletu: Místo příletu:
LETENKY CLICK4SKY DLE VAŠICH POTŘEB

Služby na palubě Click4Sky.com jsou zdarma

Na palubě letadel Click4Sky.com se o vás postarají s nejvyšší péčí a to zcela zdarma. Nejspíše vás překvapí, že na palubě letadel Click4Sky.com je zdarma i občerstvení včetně teplých a studených nápojů. Zdarma je k dispozici i denní tisk a palubní magazín.

Click4Sky.com létá pouze na hlavní letiště Evropy

Click4Sky.com ač nízkonákladovka, létá pouze na hlavní letiště daných města. Nemusíte se tak obávat, že pak budete muset jet třeba i 100 km do centra. S Click4Sky.com se vám toto skutečně nestane.

Palubní personál Click4Sky.com mluví česky

Na palubě letadel Click4Sky.com se nemusí obávat, že se nedomluvíte. Personál Click4Sky.com mluví česky. Samozřejmě ovládá i další jazyky :)

Odbavení skrze internet z pohodlí domova

Pokud si ke svému letu vyberete Click4Sky.com, můžete se pohodlně a zdarma odbavit skrze internet přímo v pohodlí vašeho domova. Už tedy nebudete muset ztrácet čas ve frontách na letišti. Navíc si u Click4Sky.com můžete vybrat sedadlo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Letenky Click4Sky.com do 40 měst Evropy včetně poplatků za 1390 Kč! Zde >>

 Místo odletu: Místo příletu:
LETENKY CLICK4SKY DLE VAŠICH POTŘEB