Letiště Birmingham (BHX)

Mezinárodní letiště Birmingham (BHX) přepravuje cestující mezi druhým největším městem Anglie a více než 100 světových destinací, včetně 11 největších evropských obchodních center.

Letiště se nachází pouze 13 km (8 mil) jihovýchodně od Birminghamu. Do centra se dopravíte velice dobře po dálnici A45 Coventry Road nebo můžete využít skvělého železničního spojení. Letiště nabízí přímé bezplatné vlakové linky Skyrail směřující na mezinárodní vlakové nádraží v Birminghamu.

Letiště v Birminghamu odbaví z regionu Midlands i okolních částí Anglie přibližně 10 milionů cestujících. Využívají ho mimo běžné letecké společnosti i společnosti nízkonákladové. Oba terminály poskytují všem cestujícím množství restaurací, barů, obchodů a směnáren. Zajišťují také potřeby osobám cestujícím za obchodem, rodinám s dětmi i lidem s postižením. Podnikatelé se z letiště snadno přesunou do Birmingham’s National Exhibition Centre, místa konání konferencí a dějiště jiných významných akcí celé střední Anglie.
Další nabízené služby letiště zahrnují šest půjčoven aut, informační centra, poštovní služby, nepřetržitou lékařskou péči a možnost krátkodobého i dlouhodobého parkování.

Internetový průvodce birminghamského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na birminghamského letiště a zpět.