Letiště Boloňa Guglielmo Marconi (BLQ)

Letiště Boloňa G Marconi (BLQ) zajišťuje přepravu mezi krásným městem Boloňa a velkým počtem domácích i světových destinací více než třem milionům cestujících ročně.

Mezinárodní letiště Boloň Guglielmo Marconi je umístěno 6 km (3,5 mil) severovýchodně od centra Boloně. Do Boloně se snadno dopravíte po dálnici. Můžete také využít pravidelných autobusových linek Aerobus, jezdících na Boloňské vlakové nádraží, které je jedním z italských dopravních uzlů. Z vlakového nádraží je to už jen 20 minut do centra Boloně. Letiště také nabízí půjčovnu aut, taxi službu nebo 4500 parkovacích míst.
Boloň je jedním ze severoitalských malebných měst, je proslulá svou tradiční kuchyní a středověkou architekturou.

Boloňské letiště nabízí skvělou vybavenost a služby: banky, bankomaty, bary, restaurace, obchody, informační centra, lékařskou pomoc. Zajišťuje také potřeby pro VIP cestující, rodiny s dětmi a osoby s postižením. Terminál A odbavuje lety do Evropy a vnitrostátních měst, mezinárodní lety jsou odbaveny u terminálu B.

Internetový průvodce boloňského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na boloňské letiště a zpět.