Letiště Bordeaux Mérignac (BOD)

Letiště Bordeaux (BOD) přestavuje důležité spojení mezi nejvýznamnějšími destinacemi severní a jižní Evropy a mnohými letovisky, které jsou cílem dovolených.

Je umístěno 12 km (7.5 mil) od Bordeaux, hlavního města krásného regionu jihozápadní Francie Aquitaine. Přeprava do centra Bordeaux je zajištěno pravidelnými autobusovými linkami Jetbus, je zde také velký výběr firem provozujících taxi služby. Na letišti můžete využít parkoviště a kyvadlové spoje zajišťující dopravu k terminálům.

V letištní budově se nachází bary a restaurace, bezcelní obchody, obchůdky s občerstvením a dárky, dále jsou zde poskytované i služby bankovní, fotografické, průvodcovské a WiFi síť. Jsou pokryty i potřeby cestujících s postižením. Letiště neposkytuje speciální služby cestujícím za obchodem.

Na letišti Bordeaux operuje osm leteckých společností. Je proslulé výtečným vínem, kuchyní a okolní krajinou. Díky tomu také samotné Bordeaux a region Aquitaine v jihozápadní Francii ročně přivítá miliony turistů přijíždějících zde na dovolenou.

Internetový průvodce letiště v Bordeaux obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na letiště v Bordeaux a zpět.