Letiště Curych (ZRH)

Letiště v Curychu (ZRH) je nejrušnějším letiště ve Švýcarsku a vstupní branou do severní oblasti Švýcarska. Letiště se nachází 12 km (8 mil) severně od Curychu, do kterého je velice dobré dopravní spojení. Vlakem dojedete z letiště do všech významných švýcarských měst: Bernu, Basileje a St Gallenu. Do krásné oblasti Alp dorazíte vlakem z Curychu asi za hodinu.

Letiště obsluhuje přes 70 leteckých společností, včetně Swiss, Lufthansa, British Airways, KLM, Air France, SAS a American Airlines. Poskytuje přímé lety do 120 destinací po celém světě. Letiště nabízí moderní vybavenost a služby pro cestující za obchodem i běžné turisty. Je zde k dispozici výběr restaurací, barů, butiků a bezcelních obchodů. Můžete také využít parkoviště mající 17000 míst, množství půjčoven aut nebo taxi služby.

Internetový průvodce letiště v Curychu obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na curyšské letiště a zpět.