Letiště Dublin (DUB)

Dublinské letiště (DUB) je irským nejrušnějším letištěm, které ročně odbaví přes 17 milionů cestujících do 75 destinací po celém světě.

Je umístěno 10 km (6 mil) severně od hlavního města Irska a do centra Dublinu se velmi snadno dopravíte po dálnici M50 a M1. Každý den vyjíždí z hlavního města na letiště přes 700 autobusů. K dopravě můžete také využít taxi službu nebo automobilové půjčovny (v současnosti není zajištěno přímé vlakové spojení). Letiště Dublin má přes 18 000 parkovacích míst.

Dublinské letiště je hlavním irským dopravním uzlem. Díky množství nízkonákladových leteckých společností a zavedení letů do Filadelfie a Baltimore-Washingtonu významně pokrývá dopravu do celé Velké Británie, Evropy i zaoceánských destinací.

Internetový průvodce dublinského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na dublinské letiště a zpět.