Letiště Dusseldorf (DUS)

Dusseldorfské letiště (DUS) přepraví ročně mezi západním Německem a 175 destinacemi po celém světě více než 22 milionů cestujících. Na dusseldorfském letišti operuje kolem 90 leteckých společností, mířících mimo jiné i do důležitých vnitrostátních destinací jako jsou Mnichov, Berlín a Frankfurt.

Letiště je umístěno 8 km (5 mil) severně od Dusseldorfu, s kterým je spojeno pravidelnými autobusovými a vlakovými linkami. SkyTrains jezdí z terminálů na vlakové nádraží, z něhož denně odjíždí přes 300 vlakových spojů do celého Německa. Na letiště se také velice rychle dopravíte po dálnici A44.

Dusseldorfské mezinárodní letiště nabízí cestujícím kompletní služby finanční, bankovní, 24 zasedacích místností vybavených nejmodernější technikou, výběr restaurací, barů, obchodů. Zajišťuje také potřeby rodinám s dětmi a osobám s postižením.

Internetový průvodce dusseldorfského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na dusseldorfské letiště a zpět.