Letiště Frankfurt nad Mohanem (FRA)

Letiště ve Frankfurtu (FRA) je druhým největším letištěm Evropy. Ročně přepraví mezi německým hlavním městem, které je současně centrem obchodu, a mezinárodními destinacemi 50 milionů cestujících. Jako hlavní německé letiště obslouží v dnešní době více linek než londýnské Heathrow.

Je umístěno 12 km (8 mil) jihozápadně od Frankfurtu. Letiště profituje z výborného spojení po zemi, po vodě i vzduchem. Přímé železniční spojení do centra Frankfurtu je zajištěno vlaky S-Bahn společnosti Regional Express (RE) a StadtExpress (SE) zajištující dopravu do vzdálenějších destinací. Letiště je spojeno s dálnicemi A3 (Kolín n.R.-Mnichov) a A5 (Hanover-Basilej).

Vybavenost a služby obou terminálů frankfurtského letiště jsou zajištěny kvalitními obchody, bary a restauracemi. Pro další zvýšení komfortu cestujících jsou nabízeny služby obchodní, bankovní, lékařské, pro rodiny s dětmi a osoby s postižením. Většina z nich je poskytována 24 hodin denně.

Internetový průvodce frankfurtského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na frankfurtské letiště a zpět.