Letiště Kodaň (CPH)

Kodaňské letiště (CPH) slouží hlavnímu městu a je významným dopravním uzlem skandinávské oblasti severní Evropy s přímímy lety do 113 světových destinací.

Pro svoji vybavenost a služby je kodaňské letiště zařazované cestujícími za obchodem mezi tři nejlepší letiště Evropy. Má největší obchodní centrum bezcelních obchodů ze všech evropských letišť.

Je umístěno v Kastrup, městečku na ostrově Amager, pouze 8 km (5 mil) jihovýchodně od centra Kodaně. Kodaňské letiště nabízí skvělé silniční i železniční dopravní spojení do centra Kodaně. Vlakem dojedete do Kodaně za 12 minut.

Na letišti je výběr kvalitních restaurací a barů. Na všech třech terminálech jsou nabízeny služby bankovní, finanční a lékařská pomoc. Letiště zajišťuje i potřeby rodin s dětmi a osob s postižením.

V dnešní době je rozšiřováno místní parkoviště o dalších 1500 míst, parkoviště nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování.

Internetový průvodce kodaňského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na kodaňské letiště a zpět.