Letiště Malaga (AGP)

Letiště Malaga (AGP) je hlavním letištěm severního Španělska, mezi krásnou oblastí Costa del Sol a téměř 80 destinacemi celého světa ročně přepraví přibližně 11 milionů cestujících.

Mezinárodní letiště Malaga je umístěno 8 km (5 mil) jihozápadně od Malagy, nabízí snadný přístup do okolních letovisek jižního pobřeží Španělska jako jsou Torremolinos, Marbella, Gibraltar, Malaga, Nerja a Granada.
Do centra města dojedete po silnici nebo vlakem. Vlaky vyjíždí každých 30 minut, cesta trvá 12 minut. Můžete také využít pravidelných nebo expresních autobusových linek nebo dálnice A7.

Letiště Malaga, jedno z nejstarších ve Španělsku, je nejjižněji položeným Evropským letištěm, nachází se v provincii Andalusie. Terminály nabízí mnoho služeb: banky, bankomaty, obchody, lékárny, kavárny a restaurace. Na letišti také najdete průvodce, cestovní kanceláře, informační centra, mnoho půjčoven aut nabízející přijatelné ceny.

Internetový průvodce malagského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na malagské letiště a zpět.