Letiště Milán Linate (LIN)

Milánské letiště Linate (LIN) je druhým největším ze tří milánských mezinárodních letišť. Je využívané především pro vnitrostátní lety a lety do Evropy. Spolu s letišti Malpensa a Bergamo slouží letiště Linate kosmopolitnímu městu Milán a širšímu okolí Lombardského regionu jižní Itálie.

Jako nejbližší milánské letiště, umístěné jen 7 km (4 míle) východně od centra města, je mezi cestujícími kteří se potřebují rychle dopravit do centra velice oblíbené. Do Milána jezdí časté autobusové spoje zastavující u stanice metra San Babila, dále také dálkové autobusy. Všechna letiště jsou spojena kyvadlovou dopravou. Taxi jede do centra Milána asi 15 minut.

Budova terminálu nabízí cestujícím výborné služby: bankovní, směnárenské, finanční, lékařské, informační centrum, rozšířený výběr obchodů a stravovacích služeb, a také služby pro rodiny s dětmi a osoby s postižením. Na milánském letišti se nachází tři parkoviště a množství půjčoven aut.

Internetový průvodce milánského letiště Linate obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na milánské letiště Linate a zpět.