Letiště Mnichov (MUC)

Mnichovské letště (MUC) patří mezi deset nejvytíženějších letišť Evropy. Přepravuje cestující mezi třetím největším německým městem a stovkami světových destinací.

Je umístěno 28 km (18 mil) severovýchodně od Mnichova. Mnichovské mezinárodní letiště (také známo jako mezinárodní letiště Franz Josef Strauß) nabízí snadné spojení s oblíbenou turistickou oblastí Bavorska a také mnohými alpskými středisky. Do centra Mnichova se doopravíte mnoha způsoby.

Mnichovské letiště skýtá kompletní nabídku služeb i vybavenosti pro běžné cestující i pro osoby cestující za obchodem. V roce 2003 prošlo modernizací. Nabízí skvělý výběr obchodů, restaurací a barů, navíc také služby pro osoby se speciálními potřebami. Letiště Mnichov je také známo pro své prvotřídní bankety.

Letiště má známý místní pivovar podávající tradiční Bavorská jídla a speciality a je také proslavené rychlým dopravním spojením.

Internetový průvodce mnichovského letiště kromě jiného obsahuje kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na mnichovské letiště a zpět.