Letiště Neapol (NAP)

Neapolské letiště (NAP) je hlavní vstupní branou na jih Itálie a krásné pobřeží Amalfi. Na neapolském letišti operují nejdůležitější letecké společnosti zajišťující přímé lety do velkých měst Evropy i po celém světě. Nachází se 7 km (4,5 mil) severně od Neapole. Je třetím největším italským letištěm, je z něj úžasný výhled na Vesuv.

Do centra Neapole jezdí pravidelné linky ANM a Alibus, zastavující u turisty oblíbeného místa – Pompejí a Sorrenta, autem se k těmto místům z letiště dopravíte do jedné hodiny. Letiště nabízí cestujícím prvotřídní služby: bankomaty, banky, bary, restaurace, obchody a lékařskou péči. Dále také služby pro cestující za obchodem, osoby s postižením a rodiny s dětmi. V obchodech Aeroporto Internazionale di Napoli se prodávají speciality neapolské kuchyně.

Internetový průvodce neapolského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na neapolské letiště a zpět.