Letiště Nice Côte d’Azur (NCE)

Letiště Nice (NCE) je druhým nejrušnějším ve Francii a nejdůležitějším pro obast Côte d’Azur (Azurové pobřeží). Letiště přiváží turisty do pátého největšího města Framcie a do vyhledávaných destinací jako jsou St Tropez, Antibes, Sophia Antipolis, Cannes, Nice, Monaco a stovky destinací po celém světě.

Mezinárodní letiště Nice Côte d’Azur je umístěno 7 km (4 míle) západně od Nice. Do centra Nice a do Promenade des Anglais jezdí autobusové spoje. Letiště zajišťuje cestujícím prvotřídní služby: několik obchodů, restaurace, bary, finanční centrum, poskytuje také potřeby osobám s postižením. 50 leteckých společností odbavuje lety do 95 destinací, denně je odbaveno 35 letů na pařížské letiště Charles de Gaulle a Orly. Z Nice se létá především do severní a střední Evropy, několik letů míří také na střední východ, do severní Afriky a Severní Ameriky.

Internetový průvodce letiště Côte d’Azur v Nice obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na letiště Côte d’Azur v Nice a zpět.