Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště v Palma de Mallorca (PMI) je jedním z nejrušnějších španělských letišť, přepravujícím každoročně mezi baleárskou Mallorcou a rostoucím počtem mezinárodních letišť až 20 milionů cestujících.

Nachází se 8 km (5 mil) východně od Palma de Mallorca, nabízí rychlé silniční spojení do města Palma. Pravidelné autobusové linky a taxi služba vás doveze do Palma do 30 minut. Moderní a prostorný terminál na letišti nabízí cestujícím mnoho služeb: směnárenské, bankovní, obchodní, stravovací, finanční i první pomoc. Pro dopravu můžete také využít řady půjčoven aut, které zaručuje nižší ceny.

Letiště Palma de mallorca je také známé jako Aeropuerto Son Bonet a každoročně vypraví tišíce letů včetně nízkonákladových, nejvíce léta do Velké Británie, Německa a Skandinávie.

Internetový průvodce letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na letiště Palma Mallorca a zpět.