Letiště Petrohrad Pulkovovo (LED)

Letiště Petrohrad (LED) je druhým největším mezinárodním letištěm v Rusku, dopravuje cestující do více než 80 světových destinací, včetně přímých letů do nejdůležitějších hlavních měst Evropy a několika každodenních letů do Moskvy.

Je umístěno 17 km (10,6 mil) od Petrohradu, kulturního centra Ruska. Mezinárodní letiště zajišťuje pravidelné autobusové linky na stanici metra Moskovskaya a do centra Petrohradu. Vedle autobusové dopravy můžete využít také taxi služby nebo kyvadlovou dopravu.

Pulkovovo letiště, dříve známo jako letiště Shosseynaya, má dva prostorné moderní terminály, nabízející cestujícím nadstandardní služby: restaurace, kavárny, bary, prostory pro VIP a cestující za obchodem, bezcelní obchody, dárkové obchůdky. Dále pokrývají potřeby pro rodiny s dětmi a osoby s postižením. Z terminálu 1 jsou vypravovány vnitrostátní lety a z terminálu 2 lety mezinárodní.

Internetový průvodce letiště Petrohrad obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na letiště v Petrohradu a zpět.