Letiště Štrasburk (SXB)

Letiště ve Štrasburku (SXB) je hlavním letištěm zajišťujícím dopravu do východního francouzského regionu Alsasko. Létá do 16 místních a světových destinací. Jako druhé největší francouzské město pořádající konference a jiné významné události projde Štrasburkem velké množství cestujících za obchodem.

Mezinárodní letiště ve Štrasburku je umístěno 15 km (9 mil) jihozápadně od centra města v Entzheimu, do Štrasburku se rychle dopravíte po silnici nebo železnici. Cesta pravidelnými vlakovými nebo autobusovými spoji do centra trvá 30 minut.

Služby letiště Štrasburk-Entzheim nabízí kvalitní bezcelní obchody, dárkové obchůdky, bary a restaurace, bankomaty, směnárny, WiFi internetové připojení, lékařskou pomoc, informační centrum. Letiště dále zajišťuje potřeby pro osoby s postižením, rodiny s dětmi a cestujícími za obchodem. Jsou zde k dispozici také krátkodobá i dlouhodobá parkovací místa, půjčovny aut a průvodcovské služby.

Internetový průvodce štrasburského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na štrasburské letiště a zpět.