Letiště Václava Havla Praha (PRG)

Letiště Praha Ruzyně (PRG) je hlavní vstupní branou do České republiky a střední Evropy. Nabízí přímé spojení do více než 110ti měst čtyř kontinentů.

Pražské letiště odbaví ročně přibližně 7 milionů cestujících a v posledních letech se rozrostlo především díky nárůstu operujících evropských nízkonákladových společností. Po Vídni je nejnavštěvovanější destinací střední Evropy a nejrychleji se rozvíjejícím letištěm této oblasti. Většina změn plánované modernizace by měla být dokončena na začátku roku 2006, včetně nových nabízených služeb na severním terminálu 2 a třetí paralelní letištní dráhy.

Letiště Praha Ruzyně je umístěno 20 km (12 mil) severozápadně od Prahy a nabízí rychlé autobusové spojení do historické české metropole a ke stanici metra Dejvická. Další služby zahrnují kyvadlovou dopravu do hotelů, půjčovnu aut a taxi službu.

Pražské mezinárodní letiště má tři moderní terminály nabízející výborné služby: banky, bankomaty, restaurace, bary nebo kvalitní bezcelní obchody, služby poštovní a lékařské. Jsou zde také pokryty potřeby pro rodiny s dětmi nebo osoby s postižením.

Internetový průvodce pražského letiště obsahuje kromě jiného kompletní seznam letištních hotelů. Využijte jejich nabídky slev a možnosti včasné rezervace. Speciální služby zahrnují letištní půjčovnu aut, parkování na letišti a leteckou přepravu na pražské letiště a zpět.

Letiště Václava Havla Praha (letiště Praha Ruzyně) odlety a přílety online

Prohlédněte si online odlety (departures) a přílety (arrives) na pražské letiště Praha Ruzyně. Časy AM jsou dopolední časy odletů a příletů, časy PM odpolední.