Letový řád British Airways pro zimu 2009/2010

British Airways, se stala jednou z prvních leteckých společností, která zveřejnila detaily svého zimního letového řádu, který vstupuje v platnost 27. října 2009. A tak je již známo, že i v příštích měsích bude British Airways obsluhovat trasu Praha Ruzyně – Londýn Heathrow (Terminál 5) celkem 4 denně. Tedy oproti loňské zimě je to navýšení o 1 let.

British dále v zimním letovém řádu nabídnou nová spojení (pozor, nikoliv z Prahy Ruzyně) do amerického Las Vegas (sedmkrát týdně), Montego Bay, města ležícího v severozápadní části Jamajky, nebo například do Punta Cany, nejoblíbenější destinace pro letní dovolenou v Dominikánské republice. Na Maledivy, vyhlášené svými plážemi a příležitostmi k potápění, bude třikrát denně létat Boeing 777.

Služba British Airways – Club World London City

V případě British Airways je třeba také zmínit speciální službu Club World London City, která business klientele od 29. září nabídne dvě letecká spojení do New Yorku. Na trase London City – JFK New York bude létat speciálně upravený 32místný Airbus A318, který cestujícím nabídne ten nejvyšší komfort.