Nové charterové lety ČSA do exotických destinací

České aerolinie budou v zimní sezoně pro cestovní kanceláře zajišťovat charterové lety do nových exotických destinací.

Úplnou novinkou bude mexický Cancún, který leží v exotickém prostředí na východním pobřeží poloostrova Yucatán, a Bangkok v Thajsku. V Dominikánské republice, která je tradičně oblíbeným exotickým cílem turistů, nabídnou České aerolinie nově lety do letoviska Punta Cana.

České aerolinie na dálkové lety nasazují své letouny Airbus A310 pro 200 cestujících, které cestu do Karibiku urazí zhruba za deset hodin letu. Na vybrané lety bude létat dálkové letadlo, které v létě prošlo výraznou obměnou interiéru a modernizací sedaček. Nový je nejen vnitřek, ale i vnější vzhled, nebo letadlo získalo nátěr v nových barvách ČSA.

Kromě služeb pro české cestovní kanceláře budou České aerolinie v zimě létat i pro zahraniční subjekty, např. z Irska do lyžařských destinací v Itálii, Bulharsku či Francii nebo na Kanárské ostrovy. Na Vánoce a Nový rok se tradičně počítá s přepravou turistů z Itálie a Řecka, kteří každoročně přilétají trávit tyto svátky do Čech. Z Velké Británie budou před Vánocemi České aerolinie přepravovat rodiny s dětmi za Santa Clausem do finských měst Kittila a Enontekio.