Letenky Olympic Airlines: levné a online letenky od Olympic Airlines

Aktuální články a letenky Olympic Airlines

Olympic Airlines získá investiční firma MIG

Řecká vláda prodá problémovou státní leteckou společnost Olympic Airlines řeckému investičnímu holdingu Marfin Investment Group (MIG). O aerolinky měla zájem ještě konkurenční letecká společnost Aegean, která nabídla i vyšší cenu, vláda se ale obávala, že by toto spojení neschválila Evropská komise. MIG nabídl
45,7 milionu eur za letecké operace Olympic a 16,7 milionu za divizi technické údržby. Aegean Airlines nabízely za letecké operace a údržbu 110 milionů eur a dalších 60 milionů za firmu Pantheon, zřízenou vládou jako nástupce zadlužené Olympic Airlines.

Olympic Airlines získá investiční firma MIG

Řecká vláda prodá problémovou státní leteckou společnost Olympic Airlines řeckému investičnímu holdingu Marfin Investment Group (MIG). O aerolinky měla zájem ještě konkurenční letecká společnost Aegean, která nabídla i vyšší cenu, vláda se ale obávala, že by toto spojení neschválila Evropská komise. MIG nabídl 45,7 milionu eur za letecké operace Olympic a 16,7 milionu za divizi technické údržby. Aegean Airlines nabízely za letecké operace a údržbu 110 milionů eur a dalších 60 milionů za firmu Pantheon, zřízenou vládou jako nástupce zadlužené Olympic Airlines.