Letenky Pegasus: levné a online letenky od Pegasus

Aktuální články a letenky Pegasus

Levné letenky do Kyrgyzstánu jen za 8 687 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Kyrgyzstánu nyní nabízí turecká nízkonákladová společnost Pegasus Airlines. Zpáteční letenky z Vídně do Biškeku na letošní podzim pořídíte již za 8 687 Kč včetně tax i poplatků. Dobrou zprávou je také fakt, že při turistických cestách do 60 dní není nutné žádat o vízum!

Levné letenky do Dubaje za konečných 4 171 Kč!

Letenky do Dubaje za skvělých 4 171 Kč včetně všech poplatků nabízí charterová společnost FlyPGS. Odlétá se ze Stockholmu v měsících leden, únor či březen 2014. Do Stockholmu můžete levně letět z Prahy (Norwegian), Krakova (Norwegian, Ryanair) či Katovic (Wizzair).

Levné letenky do Istanbulu jen za 2 895 Kč

Zpáteční levné letenky z Vídně do Istanbulu nyní pořídíte díky promoakci společnosti Pegasus Airlines jen za 2 895 Kč. Cena je včetně všech tax a poplatků, termínů na výběr je víc.

Levné letenky do Istanbulu jen za 3 363 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Istanbulu má ve své aktuální nabídce letecká společnost Pegasus Airlines. Zpáteční letenky s odletem z Vídně lze pořídit již za 3 363 Kč včetně všech poplatků.

Levné letenky do Istanbulu z Vídně jen za 3 617 Kč

Levné letenky Vídeň – Istanbul nabízí společnost Pegasus Airlines, koupit je můžete již za 3 617 Kč včetně všech poplatků. Letět za tuto nízkou cenu můžete třeba 27. či 30. listopadu tam a 4. prosince zpět.

Levné letenky do Íránu: Teherán nyní jen za neuvěřitelných 7 401 Kč!

S nabídkou vskutku levných letenek do tajuplného Íránu přišla společnost Pegasus. Zpáteční letenky z Berlína Schonefeldu do Teheránu nyní pořídíte jen za 7 401 Kč. Letět můžete například 10. října tam a 17. října zpět, na výběr však máte prakticky z jakýchkoliv termínů v říjnu.