Průvodce třídami letecké společnosti Icelandair

Třeba uvažujete, že si zakoupíte letenku Icelandairu a vydáte se na svůj vysněný výlet na Island. Jenže tápete, jaké rozdíly jsou mezi jednotlivými třídami pro cestující Icelandairu. Nebojte, Letenkář vám poradí, a vy si pak vyberte dle chuti, kterou třídou bude pro vás nejlepší cestovat.

Obchodní třída Icelandair Saga Class

V Sag Class si cestující užije soukromí, profesionální přístup palubních průvodčí a především vysoký komfort pohodlí. Teplý pokrm a výběr nejlepších vín, aperitivů, digestivů je zde samozřejmostí. Cestujícím Saga Class je k dispozici letištní salónek na letišti v Keflavíku a v dalších zemích. Rozteč mezi sedadly je prostorných 99 cm, šířka sedadla je 52 cm. Sedadla v Saga Class jsou v konfiguraci 2×2. Samozřejmostí pro cestující obchodní třídou Saga Class Icelandairu je přednostní odbavení, nástup do letadla a výstup z letadla. Další výhodou je také hmotnost odbaveného zavazadla 30 kg pro evropské lety, v případě letu do USA jsou to 2 kusy zavazadel po 32 kg.

Icelandair – ekonomická třída comfort

Ekonomická třída Comfort poskytuje cestujícím více prostoru díky konfiguraci sedadel 2×2. Cestující ekonomickou třídou Comfort mají během letu servírovaný studený pokrm včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Cestujícím v ekonomické tříde Comfort je k dispozici letištní salónek na letišti v Keflaviku a v dalších zemích. Rozteč mezi sedadly je prostorných 84 cm, šířka sedadel je 48 cm. Samozřejmostí pro cestující touto třídou je přednostní odbavení, nástup do letadla a výstup z letadla. Další výhodou je také hmotnost odbaveného zavazadla 30 kg pro evropské lety, v případě letu do USA jsou to 2 kusy zavazadel po 32 kg.

Icelandair – ekonomická třída

Ekonomická třída nabízí maximální komfort během letu. Sedadla jsou v konfiguraci 3×3 a rozteč mezi sedadly je příjemných 81 cm, šířka sedadel je 43 cm. Během letu jsou cestujícím servírovány studené a teplé nápoje, možnost zakoupení lehkého občerstvení je k dispozici na palubě letadel Icelandair.

V obchodní třídě Saga Class, ekonomické třídě Comfort i v ekonomické třídě je k dispozici palubní zábavný systém, který cestujícím zpříjemňuje celý let. Palubní systém nabízí bohatý výběr filmů, hudby, zábavných programů, her ale také všeobecného průvodce po Islandu.