Letenky Saudia: levné a online letenky od Saudia

Aktuální články a letenky Saudia

Levné letenky do Jihoafrické republiky: Johannesburg jen za 10 620 Kč

Levné letenky do Jihoafrické republiky nabízí společnost Saudia. V případě odletu z Říma do Johannesburgu zaplatíte za zpáteční letenku včetně poplatků jen 10 620 Kč. Cena je konečná, do Říma létá z Prahy levně společnost Wizzair.

Levné letenky do Malajsie jen za 9 084 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Kuala Lumpur v Malajsii aktuálně nabízí letecká společnost Saudia. V případě odletu z Milána (kam z Prahy levně létá Wizzair a easyJet) zaplatíte za zpáteční letenku pouhých 9 084 Kč. Poplatky, taxy i kufr je samozřejmě v ceně.

Levné letenky na Filipíny: Kupa termínů jen za 10 104 Kč včetně poplatků!

Levné letenky do Manily nabízí v rámci nové akce saúdskoarabská letecká společnost Saudia. Zpáteční letenky na Filipíny s odletem z Říma a návratem do Milána tak pořídíte již za 10 104 Kč. Cena je konečná a zahrnuje všechny taxy i poplatky. K cestě do Itálie můžete využít služeb společnosti Wizzair, z Prahy létá na obě letiště.

Levné letenky do Jakarty: Počátkem příštího roku jen za 10 104 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Jakarty s odletem z Říma a návratem do Milána nabízí letecká společnost Saudia. Na vybrané dny v únoru 2014 je možné je pořídit již za 10 104 Kč včetně tax a poplatků. Dostupných letenek zbývá již jen pár, proto doporučujeme s rezervací příliš neváhat.

Levné letenky do Indie: Dillí jen za 8 889 Kč

Levné letenky do Dillí v Indii nabízí právě nyní společnost Saudia. Zpáteční letenky s odletem z Milána nyní pořídíte jen za 8 889 Kč. Tato částka zahrnuje všechny poplatky a taxy, a je platná pro odlety v měsících prosinec 2013 a leden 2014.

Levné letenky do Bangladéše jen za 10 680 Kč

Levné letenky do Dháky v Bangladéši má ve své nabídce saudskoarabská letecká společnost Saudia. Odlétá se v květnu letošního roku ze švýcarské Ženevy, návrat je také tam. Za zpáteční letenku včetně všech tax, poplatků a samozřejmě i kufrů dáte již 10 680 Kč.

Letenky doporučujeme rezervovat rychle, po vyprodání vyhrazených míst půjde cena nahoru!

Levné letenky do Bombaje jen za 7 271 Kč včetně poplatků

Levné letenky do Bombaje jen za 7 271 Kč lze v současné době pořídit od společnosti Saudia. Odlétá se z Paříže, návrat je také tam. Z Prahy na letiště Charlese de Gaulla levně létá třeba nízkonákladový easyJet. Letět můžete ve vybrané dny v období od listopadu 2012 do února 2013. Dostupných termínů je již jen pár, proto s rezervací neotálejte! Pro cestu do Indie je potřeba vízum, požádat na něj můžete na velvyslanectví v Praze.

Levné letenky do Bombaje jen za 7 272 Kč včetně poplatků

Promonabídku na levné letenky do Bombaje představily v našich končinách nepříliš známé aerolinky Saudia. Zpáteční letenku s odletem a návratem do Paříže pořídíte v rámci probíhající akce jen za 7 272 Kč včetně poplatků. Dostupných termínů je prozatím stále dost.

Levné letenky na Srí Lanku: Colombo jen za 7 134 Kč včetně poplatků

Levné letenky na Srí Lanku nyní pořídíte díky společnosti Saudia jen za 7 134 Kč. Odlet i návrat je z Paříže, kam vás z Prahy levně dopraví společnost easyJet. Letět můžete ve vybrané dny v období od listopadu do března. Cena letenky je včetně poplatků, akce je omezená časově a počtem míst v letadle. Vízum na Srí Lanku není potřeba, stačí vyplnit elektronickou registraci a uhradit správní poplatek.