Letenky Singapore Airlines: levné a online letenky od Singapore Airlines

Singapore Airlines (SIA) patří mezi nejoceňovanější a nejziskovější aerolinie na světě. SIA operuje dva denní lety mezi Frankfurtem a Singapurem, které dále navazují na síť linek především na Bali a do Austrálie. Na linkách mezi Frankfurtem a Singapurem společnost nasazuje letadlo Boeing 747-400 v konfiguraci 12 sedadel v první třídě, 50 sedadel ve třídě business a 313
sedadel v ekonomické třídě a také letadlo B777-300ER v konfiguraci 8 sedadel v první třídě, 42 sedadel ve třídě business a 228 sedadel v ekonomické třídě. SIA operuje také jeden let denně mezi Frankfurtem a New Yorkem (JFK), na který nasazuje letadlo B747-400.

Jako první letecká společnost na světě začala nasazovat v říjnu 2007 na svých linkách letadlo A380. V současnosti provozuje Singapore Airlines celkem 9 letadel typu A380 na linkách Londýn – Singapur – Sydney (2 lety denně mezi Londýnem a Singapurem), Singapur – Paříž, Singapur – Tokio a Singapur – Hongkong.

Od 29. září 2009 začne A380 operovat denně také na lince Singapur – Melbourne. Na palubě letadla A380 Singapurských aerolinií nabízíme cestujícím možnost letět v nejprostornější sedačce ve třídě business class na světě, která měří 86 centimetrů (34 palců) na šířku a je možné ji snadno polohovat na zcela
ploché pohodlné lůžko. Každé sedadlo navíc disponuje vlastní 39 cm širokou LCD
obrazovkou plně vybavenou USB porty. Kabinky ve třídě Singapore Airlines Suite daleko převyšují první třídu z hlediska luxusu. Více prostoru, pohodlí a vlastní LCD obrazovku nabízí i nové sedadlo v ekonomické třídě, které najdete také v letadlech B777-300ER.

Zábavní systém Krisworld, který najdete na palubách letadel Singapore Airlines, nabízí cestujícím poslední filmové novinky, hudbu, výukové programy a počítačové hry. Pro příjemné zpestření dlouhého letu na palubě letadla B747-400 najdete více než 500 druhů zábavy, zatímco na palubách letadel B777-300ER a A380 jich najdete více než 1000.

Aktuální články a letenky Singapore Airlines

Levné letenky do Adelaide: S odletem z Prahy jen za 29 233 včetně poplatků

Levné letenky na Nový Zéland nabízí společnost Singapore Airlines. Konkrétně zpáteční letenku z Prahy do Adelaide pořídíte již za 29 233 Kč včetně zavazadel a všech poplatků.

Singapore Airlines zvýší provoz na lince Mnichov – Manchester na každodenní

Od 1. září 2010 budou klienti letecké společnosti Singapore Airlines moci využívat každodenní lety do Mnichova a Manchesteru. Na lince Singapur–Mnichov–Manchester tak dojde ke zvýšení počtu letů ze současných pěti letů týdně.

Singapore Airlines již 10 let v ČR a Fabulous Singapore Stopover

V říjnu oslavila letecká společnost Singapore Airlines již 10 let na českém trhu. Singapore Airlines patří k nejdůležitějším světovým leteckým společnostem, a nabízí lety do 65 destinací v 35 zemích a jako vůbec první aerolinie na světě, které do své flotily zařadily letoun A380. První A380 dostaly aerolinie v říjnu
2007, k dnešnímu dni jich provozují již deset. Do ledna 2012 by měly Singapore Airlines obdržet dalších devět těchto letounů a na dalších šest mají opci.

Při oslavách se mluvilo i o znovuzavedení balíčku „Fabulous Singapore Stopover“, v jehož rámci mohou cestující strávit noc v Singapuru za pouhých 50 Kč. Balíček, který Singapore Airlines nabízejí společně se Singapurskou turistickou centrálou a společností Changi Airport Group, je součástí celosvětové marketingové kampaně turistické centrály „2009 důvodů, proč si užít Singapore“. Cena 50 Kč za první noc platí celkem v šesti hotelích, balíček však nabízí i jiné hotely s cenami 425, 625 nebo 850 Kč za první noc.

Singapore Airlines novým Airbus A380 do Londýna

Aerolinky Singapore Airlines začnou 18. března s obřím letounem Airbus A380 létat denně na trase Singapur – Londýn. Do té doby má letecká společnost převzít už třetí model tohoto letadla.