SkyEurope otevírají pro cestující z Prahy odbavení on-line

Letecká společnost SkyEurope představje cestujícím z Prahy internetovou přepážku – tzv. web check-in. Nová služba dává zákazníkům možnost odbavení z domova nebo hotelu už 48 hodin před odletem. Cestující tak ušetří čas, který by normálně strávili čekáním ve frontách na letišti. Internetové odbavení bude uzavřeno vždy dvě dvě hodiny před plánovaným odletem.

Odbavení on-line je poskytováno zcela zdarma. Cestující musí jen vyplnit rezervační kód a e-mailovou adresu do formuláře na stránkách www.skyeurope.com. V několika jednoduchých krocích se zákazník dostane až k vystavení své palubní vstupenky, kterou následně jednoduše vytiskne. Na letišti pak jde přímo k pasové kontrole. Kompletní procedura internetového odbavení včetně jednoduchého návodu je k dispozici na webových stránkách.

Internetové odbavení je dostupné pro všechny cestující starší 18 let, kteří mají jen kabinové zavazdlo a kteří jsou držiteli cestovního pasu nebo průkazu totožnosti občana státu EU. Minimálními technickými požadavky jsou přístup k internetu a připojení k tiskárně, na které bude možné vytisknout palubní vstupenku.