SmartWings: s letním letovým řádem nové destinace a vyšší frekvence letů

SmartWings se stanou jediným dopravcem, který umožní během léta cestujícím přímé pravidelné lety z Prahy do tureckého letoviska Antalya a do francouzských měst Nice a Nantes. Pravidelná linka bude provozována letadly nové generace Boeing 737–800.

Další novinkou letního letového řádu je pravidelná linka na řecký ostrov Kos, kam budou SmartWings létat 3x týdně. Nově zavádějí SmartWings celoroční spojení do Antalye a Soluně, které bude provozováno také během zimy, a to 3x týdně. Kromě výše uvedených novinek navyšuje SmartWings na léto 2011 frekvence letů u těchto destinací: Burgas 9x týdně (+ 6 frekvencí), Palma de Mallorca 7x týdně (+ 3), Rhodos 6x týdně (+2), Barcelona 4x týdně (+1), Korfu 4x týdně (+2), Soluň 4x týdně (+ 2) a Valencie 3x týdně (+1). Během letního letového řádu 2011 budou SmartWings provozovat z ČR (Praha, Brno, Ostrava) na tři desítky linek jak do oblíbených destinací a letovisek ve Středomoří, tak i do významných evropských metropolí.

Mimo Evropu provozují SmartWings již čtvrtým rokem pravidelnou přímou linku z Prahy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech.